fooojno ta przyczepka tylko że jako samojezdna z własnym napędem lepiej by się sprawowała - bo tutaj potrzeba jeszcze dodatkowo ciągnik,
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Czw, 21.12.2006, 8:23
olokolo
Postów: 78 Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
ixxos napisał(a):
:shock: fooojno ta przyczepka tylko że jako samojezdna z własnym napędem lepiej by się sprawowała - bo tutaj potrzeba jeszcze dodatkowo ciągnik,
Hmmm - mysle ze ta przyczepka z powodzeniem moze miec wlasny naped- z przodu po prawej stronie kolo dyszla widac agregat hydrauliczny - do sterowania kolami. Naped w takich nosnikach jest hydrauliczny - to tylko kwestia chyba tylko ceny i uniwersalnosci i mozliwosci przewoznika.
Czw, 21.12.2006, 11:40
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Ona ma własny napęd ale przy dużych ciężarach jej moc może się okazać niewystarczająca albo szybciej poprostu można dociągnąć ją ciężarówką
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum