Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Czw, 29.12.2005, 10:28
bardzo fajna galeryjka - mi najbardziej podobają się te naczepy do przewozu całych- długich drzew
Czw, 29.12.2005, 16:17
Bardzo fajne ale bez takiej finezji jak Amerykańce

ale podobaja mi sie
Sob, 23.09.2006, 16:14
ladne trucki... widac do przewozu drewna pasuje zielony kolor.... hehehe
Pon, 25.09.2006, 11:55
Do dłuzyc (długie, całe pnie) przewozu u nas nie widać ich wogóle a są tylko śmigają do tartaku i już ich nie ma

a te krókie na opał to można co i rusz spotkać. Wstawiam zdjęcia które mam Ken 850
i jeszcze zwiÄ…zane z transportem drzewa--> CAT do pracy w lesie

coĹ› wynajdÄ™ to wrzucÄ™
Pon, 25.09.2006, 13:30
sorki ale to nie kenworth chyba tylko pacific. przynajmniej na 2 zdjęciu
Pon, 25.09.2006, 13:40
mówiłem o pierwszym
Pon, 25.09.2006, 14:49
sorry johnus ze sie wcinam ale jest tu temat specjalny o przewozie dluzyc....
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.