Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

UNICAT - ciężarówki dla podróżników i ekspedycji

Sob, 08.10.2005, 11:40

Kiedyś ktoś tutaj na forum pytał się czym najlepiej jechać na pustynie, na Sahare i tym podobne wyprawy.
Firma Unicat wyspecjalizowała się w budowaniu takich ciężarówek - nawet nie wiedziałem że jest aż taki duży popyt na takie pojazdy, mają bardzo szeroką game pojazdów.

Najciekawsze zdjęcia:
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Image
Image

Image
Image
Image
:shock: :wink:

Image
Image

Maximog
Image
Image
Image

Maximog trailer
Image
Image
Image
Image

(C)http://www.unicat.net/ i http://www.terracross.com

Sob, 08.10.2005, 13:20

:shock:

Image

Lepszy niĹĽ Hummer :mryellow:

Sob, 08.10.2005, 13:35

Niezły domek terenowy ;) Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciętnej konfiguracji.

Sob, 08.10.2005, 13:45

Ice napisał(a):Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciÄ™tnej konfiguracji.


Spoko Ice, stać nas 8) kupimy sobie taki na misje specjalne :mryellow:

Sob, 08.10.2005, 14:24

Wilu napisał(a):Spoko Ice, stać nas


No bo myślałem czy kupić ich z 10 czy z 20, ale skoro mówisz że nas stać, do zamawiam 20'cia, a co! Żeby było czym się rozbijać 8)

Sob, 08.10.2005, 14:27

Mi chyba najbardziej Merc odpowiada bo ma (chyba) największy prześwit i nie ma prawie w ogóle zwisów.

Sob, 08.10.2005, 15:17

Wilu napisał(a):Lepszy niĹĽ Hummer


Unimog zawsze bił Hummera na łeb i szyję ;)

Nie, 09.10.2005, 15:26

misie podoba z kładem :D

Nie, 09.10.2005, 18:47

mi tez ale te PC-ty i chyba PS2 mnie rozwaliły - potrzebne na Saharze :mryellow: :mryellow:

Pon, 27.11.2006, 11:28

Świetna galeria, świetne wozy - takie ekstremalne kampbusy. :mryellow:

Wto, 28.11.2006, 7:02

Najbardziej spodobał mi sie Merc. Nie ma zwisów więc pokona bardziej nachylone wzniesienia.

Czw, 30.11.2006, 16:57

to fajne domki na kółkach,

Nie, 17.12.2006, 22:57

Fajny jest ten Man TGA. Chetnie bym w takim zamieszkał :)

Pon, 01.01.2007, 9:24

Cos pieknego i po co kupowac mieszkanie w jakism miescie i placic czynsz dla spoldzielni. Lepiej kupic sobie domek na kolkach i podrozowac moze na emeryturze bedzie mnie stac na to :P

Pon, 01.01.2007, 10:42

Cuda na kiju :>
Jestem ciekaw ile taka volvica kosztuje :>

Pon, 01.01.2007, 13:25

to zalezy co mam być na wyposarzniu tej maszyny - dom , biuro czy laboratorium :D :D

Śro, 03.01.2007, 18:03

Wszystkie ciekawe ale wybrałbym Unimoga - co marka to marka (Mercedes :!: :!:)

Śro, 03.01.2007, 19:42

bardzo ciekawy sprzet, z dobry wyposarzeniem wnetrza :D
Wyślij odpowiedź