Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Sob, 08.10.2005, 13:35
Niezły domek terenowy

Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciętnej konfiguracji.
Sob, 08.10.2005, 13:45
Ice napisał(a):Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciÄ™tnej konfiguracji.
Spoko Ice, stać nas

kupimy sobie taki na misje specjalne
Sob, 08.10.2005, 14:24
Wilu napisał(a):Spoko Ice, stać nas
No bo myślałem czy kupić ich z 10 czy z 20, ale skoro mówisz że nas stać, do zamawiam 20'cia, a co! Żeby było czym się rozbijać
Sob, 08.10.2005, 14:27
Mi chyba najbardziej Merc odpowiada bo ma (chyba) największy prześwit i nie ma prawie w ogóle zwisów.
Sob, 08.10.2005, 15:17
Wilu napisał(a):Lepszy niĹĽ Hummer
Unimog zawsze bił Hummera na łeb i szyję
Nie, 09.10.2005, 15:26
misie podoba z kładem
Nie, 09.10.2005, 18:47
mi tez ale te PC-ty i chyba PS2 mnie rozwaliły - potrzebne na Saharze
Pon, 27.11.2006, 11:28
Świetna galeria, świetne wozy - takie ekstremalne kampbusy.
Wto, 28.11.2006, 7:02
Najbardziej spodobał mi sie Merc. Nie ma zwisów więc pokona bardziej nachylone wzniesienia.
Czw, 30.11.2006, 16:57
to fajne domki na kółkach,
Nie, 17.12.2006, 22:57
Fajny jest ten Man TGA. Chetnie bym w takim zamieszkał
Pon, 01.01.2007, 9:24
Cos pieknego i po co kupowac mieszkanie w jakism miescie i placic czynsz dla spoldzielni. Lepiej kupic sobie domek na kolkach i podrozowac moze na emeryturze bedzie mnie stac na to
Pon, 01.01.2007, 10:42
Cuda na kiju
Jestem ciekaw ile taka volvica kosztuje
Pon, 01.01.2007, 13:25
to zalezy co mam być na wyposarzniu tej maszyny - dom , biuro czy laboratorium
Śro, 03.01.2007, 18:03
Wszystkie ciekawe ale wybrałbym Unimoga - co marka to marka (Mercedes

)
Śro, 03.01.2007, 19:42
bardzo ciekawy sprzet, z dobry wyposarzeniem wnetrza
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.