Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Nie, 20.03.2005, 10:26
Ostatnia fota mnie rozwaliła
Nie, 20.03.2005, 10:33
Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie
A to:
Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć
Ĺšwietna galeria
Nie, 20.03.2005, 11:32
Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści
Nie, 20.03.2005, 12:20
poprostu duży może więcej

jak to ciężarówki mogą dużo
Nie, 20.03.2005, 13:04
Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał
Nie, 20.03.2005, 14:37
Czy ten bus może tak bardzo wystawać?
Nie, 20.03.2005, 20:14
Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki.
MoĹĽe jakiĹ› trolejbus ale chyba jednak nie
Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus
:mrgreen:
Nie, 20.03.2005, 23:44
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy)
Pon, 21.03.2005, 22:19
tomek napisał(a):a moĹĽe odbiorca chciaĹ‚ mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie juĹĽ ileĹ› tam nakulane np 500 albo moĹĽe 1000 kilometrĂłw ( dojazd do odbiorcy)

przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite...
Pon, 21.03.2005, 23:12
ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba
Wto, 23.08.2005, 19:50
Tu mam ciekawy widoczek:
Scania T124 LA6x4:
Śro, 24.08.2005, 10:07
to chyba z Brazylii albo Meksyku
Śro, 31.08.2005, 11:43
ładnie ładnie, ma tych garbusów!!!
Pon, 18.12.2006, 20:17
Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować
Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie
Pon, 18.12.2006, 20:52
Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania.
Wto, 19.12.2006, 10:04
ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są.
Wto, 19.12.2006, 12:02
Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!!

Fajna jest z tymi garbusami, jest na co sie napatrzeć jak jadą takie lawetki
Śro, 20.12.2006, 19:29
to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.