Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów

Nie, 20.03.2005, 9:44

Dostawczaki
Image

Image

Image

CIEZAROWKI

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:wink:




Traktory, kombajny rolnicze

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autobusy

Image

Image

(c) http://www.lkw-infos.net/


A w Stanach idą całkowici na łatwizne i transport odbywa się tak :wink: :D :twisted:
Nie wiem czy to nie jest ściema :lol:
Image

(C) hankstruckpictures.com

Nie, 20.03.2005, 10:26

Ostatnia fota mnie rozwaliła 8) :shock:

Nie, 20.03.2005, 10:33

Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie

A to:
Image

Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć ;)

Image
:shock:

Ĺšwietna galeria :!:

Nie, 20.03.2005, 11:32

Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści ;)

Nie, 20.03.2005, 12:20

poprostu duży może więcej :D jak to ciężarówki mogą dużo :wink:

Nie, 20.03.2005, 13:04

Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał :lol:

Nie, 20.03.2005, 14:37

Image
Czy ten bus może tak bardzo wystawać?

Nie, 20.03.2005, 20:14

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki.
MoĹĽe jakiĹ› trolejbus ale chyba jednak nie

Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus
:mrgreen:

Nie, 20.03.2005, 23:44

a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) :wink:

Pon, 21.03.2005, 22:19

tomek napisał(a):a moĹĽe odbiorca chciaĹ‚ mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie juĹĽ ileĹ› tam nakulane np 500 albo moĹĽe 1000 kilometrĂłw ( dojazd do odbiorcy) :wink:

przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite...

Pon, 21.03.2005, 23:12

ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba :wink:

Wto, 23.08.2005, 19:50

Tu mam ciekawy widoczek:
Scania T124 LA6x4:


Image

Śro, 24.08.2005, 10:07

to chyba z Brazylii albo Meksyku :lol:

Śro, 31.08.2005, 11:43

ładnie ładnie, ma tych garbusów!!! :D

Pon, 18.12.2006, 18:10

aktualka :lol:

popatrzcie jakie mają kabiny z tyłu pościnane, niektóre tyćko minimalne
-ale dzięki temu więcej się tam upchnie :twisted:

MB Actros
Image
Image
Image

Image
Image

Scania R500
Image

DAF XF
Image
Image

Mercedes Atego
Image
Image

Pon, 18.12.2006, 20:17

Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować ;-)

Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie :wink:

Pon, 18.12.2006, 20:52

Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania.

Wto, 19.12.2006, 10:04

ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są.

Wto, 19.12.2006, 12:02

Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!! :shock: Fajna jest z tymi garbusami, jest na co sie napatrzeć jak jadą takie lawetki :D

Śro, 20.12.2006, 19:29

to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka :D
Wyślij odpowiedź