Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Czw, 17.03.2005, 17:38
Moj szwagier widzial "to srebrne cos" na gierkowce jakos w zeszlym roku.Nie powiem,na ulicy sie wyroznia,mimo ze ponadprzecietnie brzydki jest.
Czw, 17.03.2005, 17:57
Ciekawy patent z wycieraczkÄ…

ciekawe jak w kabinie
Czw, 17.03.2005, 18:03
ojapierdziele ;p nie chce takiej przyszlosci ;]
ale wycieraczki ma fajne ^^
Czw, 17.03.2005, 18:24
jak taka ma być przyszłość to ja chce żeby się zatrzymał czas.
Czw, 17.03.2005, 18:47
AddMaster napisał(a):ale wycieraczki ma fajne ^^
a mi się wydaje, że to strasznie chybiony pomysł.
Jak zaczną się tak kręcić to będzie niezła shiza przed oczami
Czw, 17.03.2005, 18:50
nie tyle że shiza ale odprowadzane wody lub opadów deszczy może nie być ciekawie.ale skoro to zrobili to źle nie jest.
a pozatym to co to za ĹĽenada
Czw, 17.03.2005, 20:12
mercedes chyba za bardzo wybiegł w przyszłość z tą ciężarówką
Sob, 19.03.2005, 12:59
Przecież to ma kur*a konkrente wodogłowie
Wto, 22.03.2005, 14:23
Jak takie coś będzie się miało poruszać za około 20 lat to się chyba powiesze, już Radience jest do D**py.
Czw, 21.04.2005, 18:56
WYGLADA JAKBY KTOS NA NIGO 2 RAZY NADEPNA
Pią, 13.05.2005, 22:54
Spokojnie, panowie. Myślę, że takie ciężarówki pojawią się za lat 50, a nie za 20. Poza tym jeśli nie będą się podobać przyszłym pokoleniom, to ich wcale nie kupią. To żółte cóś wygląda już nieco lepiej. W sumie nie wygladałaby nawet źle, gdyby nie ta wodogłowia przednia szyba z nieźle yebniętymi wycieraczkami.
Czw, 07.09.2006, 18:54
W ciężarówkach i tak mało się dzieje, więc odkopie dla nowych
Ĺšwietny projekt, nie wyobraĹĽam go sobie na ĹĽywo
Czw, 07.09.2006, 19:27
beznadzieja.. przydactwo... bleee... wyglada jak oko owada... wycieraczki ma fajne... heheh szkoda ze nie pokazano wnetrza... cioekawe ile jest tam miejsca..
Czw, 07.09.2006, 20:59
Wszystko łądnie pieknie tylko kabina nie teges, jak w Slave 1 Jango Fetta

... ja pierdzielę taką przyszłość i taki obciach na drodze... Bosch co to ma być...
Nie, 10.09.2006, 12:37
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!
Nie, 10.09.2006, 13:45
Globetrotter napisał(a):MĂłj ojciec w tym mercedesie siedziaĹ‚!! Nie jest tak Ĺşle!!
a duzo tam jest miejsca? z zewnatrz wyglada na to iz nawet nie ma gdzie sie przespac(minus).. siedzi sie wysoko(to jest plus).jak miejsce kierowcy?
Nie, 10.09.2006, 23:59
Kołacze mi się we wspomnieniach jakiś program motoryzacyjny w którym mówiono o tym koncepcie. Wygląda intrygująco choć jest przy tym koszmarnie brzydki. Przypomina mi Seaquest.
Pon, 11.09.2006, 6:20
ixxos napisał(a):W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowaĹ‚a prototyp ciężarĂłwki przyszĹ‚oĹ›ci.
Hmm... Był o tym artykuł w MotoMagazynie już w 1995r. Pisali, że przy prędkości bodaj 120km/h ta szyba pęka pod naporem powietrza.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.