Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Ciężarówki Ził

Śro, 02.02.2005, 18:37

http://www.amo-zil.ru

Image
Image
Image


Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image

StraĹĽackie
Image
Image
Image

Śro, 02.02.2005, 18:44

PoproszÄ™ te straĹĽy poĹĽarnej 8)

Śro, 02.02.2005, 19:40

Niektóre są całkiem ciekawe ale pozostałe to ...........

Śro, 02.02.2005, 21:24

pare z nich przypomina z przodu lublina
ale i tak sÄ… ciekawsze od tych co u nas produkujÄ… :D :D :D

Czw, 03.02.2005, 10:21

Bo u nas nie umią nic produkować oprócz szajsowatego lanosa i matiza. Cieszmy się że nasi wschodni sąsiedzi coś produkują wmiare normalnego. Najbardziej mi się podobają wersje wojskowe. Zawsze miałem do nich sentyment :lol:

Czw, 03.02.2005, 15:38

Zil...śmiga się takim w Hard Truck'u 2 ;)

Te kwadraciaki masywniejsze dosc fajne, ale te "opływowe" - syf.

Sob, 05.02.2005, 14:40

w ht1 tez jest

Wto, 11.12.2007, 12:16

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
http://www.amo-zil.ru

Wto, 11.12.2007, 13:37

widac ze w tej firmi czas sie zatrzymał :mryellow: :mryellow:

Wto, 11.12.2007, 13:40

Szakall69 napisał(a):widac ze w tej firmi czas sie zatrzymaĹ‚ :mryellow: :mryellow:

Możesz rozwinąć Twoją myśl

Wto, 11.12.2007, 13:43

wystarczy spojzec na stylistyke tych ciezarowek - tu nic nie trzeba tlumaczyc

Śro, 12.12.2007, 15:22

Dokładnie - na rodzimym rynku sprzedaje się, bo tam wyboru dużego nie ma...

Gdzie indziej (czyt. na zachodzie) myślę, że nie znalazłyby nabywców.

Śro, 12.12.2007, 15:29

Macie 100% rację, to takie ruskie "gniotsa nie łamiotsa": naprawisz to sam, bez specjalnych narzędzi, a jak weźmiesz światło od Moskwicza, to też będzie pasować...

Pią, 14.12.2007, 12:50

dla mnie nieśmiertelny będzie ZIŁ 130 i w takim właśnie malowaniu

Image

Pią, 14.12.2007, 14:56

taaa widywało sie takiego - szacunek dla dziadka 8) 8)
Wyślij odpowiedź