Śro, 27.10.2004, 9:59
Śro, 27.10.2004, 13:19
Śro, 27.10.2004, 13:42
Śro, 27.10.2004, 14:13
Śro, 27.10.2004, 14:31
Ice napisał(a):i ponizej 26l na trasie - jestem na TAK !
Śro, 27.10.2004, 14:39
Cyryl napisał(a):18-19 litrĂłw na 100 km
Śro, 27.10.2004, 15:11
Śro, 27.10.2004, 15:31
Śro, 27.10.2004, 15:36
Śro, 27.10.2004, 15:43
Śro, 27.10.2004, 19:24
Nie, 31.10.2004, 9:27
Czw, 23.12.2004, 21:27
Czw, 23.12.2004, 22:04
Czw, 23.12.2004, 23:51
Seth napisał(a):bardzo mi przykro, ale jest brzydki,. podziwiam jego moĹĽliwoĹ›ci, ale z wyglÄ…du jest zbyt nowoczesny i w ogĂłle za delikatny jak na ciezarĂłwkÄ™
Pią, 24.12.2004, 16:08
Seth napisał(a):bardzo mi przykro, ale jest brzydki,. podziwiam jego moĹĽliwoĹ›ci, ale z wyglÄ…du jest zbyt nowoczesny i w ogĂłle za delikatny jak na ciezarĂłwkÄ™
Nie, 26.12.2004, 9:30
Nie, 26.12.2004, 9:40
eF napisał(a):jak tysiÄ…c pięćset sto dziewięćset!![]()
Nie, 26.12.2004, 9:44
Wilu napisał(a):eF napisał(a):jak tysiÄ…c pięćset sto dziewięćset!![]()
Jak ja uwielbiam to powiedzonko![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nie, 26.12.2004, 12:05
Tomasz napisał(a): skÄ…d Wy wszyscy je znacie?MyĹ›laĹ‚em ĹĽe to tylko ja i moi znajomi.......
heh...