Czw, 13.12.2007, 15:45
Czw, 13.12.2007, 16:17
Pią, 14.12.2007, 14:39
Pią, 14.12.2007, 14:42
Szakall69 napisał(a):mam nadzieje ze nie doczekam czasĂłw jak taki dziwolÄ…gi beda po swiecie jezdziĹ‚y![]()
Pią, 14.12.2007, 15:04
Pią, 14.12.2007, 16:29
Nie, 23.12.2007, 2:21