Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Sob, 24.11.2007, 12:04
Haha. Ĺšmiesznie ten kurnik na dachu wyglÄ…da
ixxos napisał(a):chyba jest napÄ™dzany gazem ziemnym czy czymĹ›
Tak, jest napędzany gazem ziemnym
Sob, 24.11.2007, 15:25
a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie
Sob, 24.11.2007, 17:08
Szakall69 napisał(a):a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie

Ĺóżko. Tzw kurnik
Nie, 25.11.2007, 8:42
ale przegięcie - smętnie jak w grobowcu
może ktoś wie do czego ma służyć ten pojazd ?
Nie, 25.11.2007, 16:16
chyba zeby straszyc dzieci na ulicach
Nie, 25.11.2007, 16:38
WyglÄ…da okropnie, ale wntrze ma fajnie

na górze tam gdzie łóżeczko też sporo miejsca
Pon, 26.11.2007, 0:37
współczuję kierowcy który będzie tym jeździł, pewnie będzie musiał radio mieć wyłączone coby nie słyszeć tych szyderstw ze strony innych kierowców
Pon, 10.12.2007, 20:28
jakos taki inny , gdzie to ma silnik i jaki ??
Wto, 11.12.2007, 18:47
podoba
mi
siÄ™
Wto, 11.12.2007, 20:38
kijowe jak barszcz
Wto, 11.12.2007, 21:19
Wygląda inaczej niż cała reszta ciężarówek. Jest oryginalny i przez to fajny
Podoba mi się. Ciekawe jakie wrażenie robi "na żywo", chciałbym go zobaczyć
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.