Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

konstrukcje naczep i przyczep !!!

Pon, 05.11.2007, 12:19

Koncze ostatni rok Logistyki i transportu, pisze prace na temat rozwiazan konstukcyjnych naczep i przyczep, ktore wpływaja na bezpieczeństwo i inne aspekty dotyczące samego juz transportu... bedę wdzieczny jeśli ktos bedzie miał materiały na ten temat... z góry dzieki... Mack rules

Wto, 06.11.2007, 18:10

Skider możesz mi coś napisać na tematych tych studiów ?? Jestem teraz w 3 klasie i własnie chciałbym iśc na Logistyke i Zarządzanie Transportem. Jak możesz to napisz coś o Twoim kierunku :)

Wto, 06.11.2007, 20:01

Polecam powysyłać maile lub udać się do przedstawicieli producentów - np. WIELTON, ZREMB. Powinni pomóc.

studia

Czw, 08.11.2007, 18:11

Konradek... opowiedziec o studiach. Więc dokładnie jestem na wydziale Ekonomii a kierunek mam Logistyka i transport, wiec mam wszystkie przedmioty dotyczące ekonomii a oprócz tego przedmioty specjalizacyjne. W trakcie studiów dowiadujesz sie wielu ciekawych rzeczy, przedewszystkim dosc realnych..nie ma zbyt wiele suchej teorii ale sa cwiczenia ktore pokazują obraz rzeczywisty Logistyki i transportu, ze wzgledu na to ze jest to dziecina ktora ciagle ewaluuje i zmienia sie. Powiem tak jest ciekawie i naprawde nie zaluje tego wyboru, gdyby nie ta ekonomia... tego nie lubie, ale pewne schematy ekonomiczne mozna wykorzystac w logistyce czy transporcie. przesylam Ci stronke mojej szkoły znajdziesz tu wszystkie informacje ktore przydadza CI sie do podjecia decyzji: http://www.wsg.bydgoszcz.pl
Pozdrawiam

dzieki

Czw, 08.11.2007, 18:27

-> budzyfer <- dzieki za informacje, na stronie zrembu znalazlem potrzebne mi informacje ,wielkie dzieki!!! i pozdrawiam!!!

Czw, 08.11.2007, 20:48

Skider Dzięki za link :) Zobaczymy jak pójdzie maturka i wtedy będe coś wybierał:D:D

Czw, 08.11.2007, 23:17

Nie ma za co... Ja aktualnie jestem na II roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Poznańskiej. Kierunek transport też tam jest.

Śro, 21.11.2007, 13:37

Niezapominajmy o innych producentach jakimi sÄ… BODEX czy TRAILOR
Wyślij odpowiedź