Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

2008 Scania G-series

Wto, 02.10.2007, 18:26

Serię G Scania plasuje pomiędzy seriami P i R. Model przeznaczony jest do ruchu krajowego i budownictwa.

Silniki:
Euro4: 230, 270, 310, 340, 380, 420, 480KM
Euro5: 380 i 420KM

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kabina Highline
Image

Kabina dzienna
Image


Seria P, G i R ;)
Image

(c) by http://www.scania.com

Śro, 03.10.2007, 11:30

w zasadzie jedynie czym sie roznia to kabinami ale to spoko ze jest taki wybor :wink: :wink:

Dobry pomysł

Śro, 03.10.2007, 14:41

potrzebny jest jakiś większy lifting, ciągnik za bardzo się opatrzył

Śro, 03.10.2007, 18:30

za mało zmian zewnętrznych !!!!!!!
ale ogĂłlnie spoko.

Sob, 24.11.2007, 15:08

Niczym mnie nie powala... Bo, niczym się nie różnią kabiny, no poza tą malutką literką G. Jak już chcieli typowe budowlańce do zabudowy produkowac to mogli zostawić poczciwą serię T, przynajmniej się ładnie wyróżniała...
Moim zdaniem mogli w innym kierunku to poprowadzić.
Zostawić R i P tak jak było a zacząć szukać coś na wzór niskokabinowych pojazdów dystrybucyjnych. Tak żeby eRki były na dalekie dystanse jak są i w ciężkie warunki (żwirownie, kopalnie piasku, kamieniołomy), P do transportu krajowego, budownictwa lżejszego (betonomieszarki, wywrotki) i pożarnictwa, a G właśnie coś na wzór Man TGA Lowentry czy Mercedes - Benz Econic.

Nie, 25.11.2007, 13:33

Nie dostrzegam większych zmian, mogli by więcej zmienić. Niczym nie powala :roll:

Nie, 25.11.2007, 14:18

Rafi_15 napisał(a):Nie dostrzegam wiÄ™kszych zmian, mogli by wiÄ™cej zmienić. Niczym nie powala

A co mieli zmieniać? Przecież to nowa seria, a nie lifting.

Wto, 27.11.2007, 11:25

wilczek247 napisał(a):za maĹ‚o zmian zewnÄ™trznych !!!!!!!
ale ogĂłlnie spoko.

no a co ty chciałeś?? żeby dla modelu G Scania robiła facelifting, albo całkiem nową kabinę??
?? przecieĹĽ to tylko wersja... a nie ĹĽaden nowy model...

Wto, 04.12.2007, 21:10

ładna ta seria G:)Najbardziej podoba mi sie z zestawieniu z wywrotką:)Na takim czyms pracowac,to przyjemność:)

Śro, 05.12.2007, 20:49

rumun19 masz racjÄ™ mnie teĹĽ siÄ™ te podobajÄ… ale rĂłwnierz bardzo mi siÄ™ podobajÄ… ciÄ…gniki tylko w globie :D takie najbardziej lubie :D

Czw, 06.12.2007, 9:23

A czy będą dostgępne betonomieszarki:?:

Czw, 06.12.2007, 12:32

Piękne cudowne.
Chyba zostane kierowcÄ… tira :lol:

Czw, 06.12.2007, 12:37

a ty w ogule wiesz co to jest TIR ?? :roll: :roll:
Wyślij odpowiedź