Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Bumar Koszalin

Pon, 09.04.2007, 0:37

Image
http://www.bumar.pl/

"Bumar-Koszalin" istnieje od 1945 r. Fabryka rozpoczęła swoją działalność od remontów pojazdów samochodowych stopniowo przechodząc do produkcji specjalistycznych nadwozi i maszyn budowlanych zabudowywanych na pojazdach samochodowych, takich jak autocysterny do przewozu produktów spożywczych, nadwozia typu autobusowego, podnośniki koszowe, żurawie na podwoziu Star, mieszalniki do betonu na podwoziach samochodowych.
Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podnośników montażowych montowanych na podwoziach samochodów ciężarowych i przyczepek samochodowych.
Obecnie w produkcji znajduje się kilkanaście typów podnośników o wysokościach roboczych 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 30 i 40 m w tym również podnośniki dopuszczone do pracy pod napięciem do 1 kV i podnośniki pożarnicze 25, 30, 40 i 42 m. Wszystkie konstrukcje podnośników montażowych są opracowaniami własnego Biura Konstrukcyjnego.
Podnośniki były eksportowane do wielu krajów Europy (Szwecja, Norwegia, Francja, Belgia, RFN, Dania, Rosja, Kraje WNP, Grecja i inne) Od dnia 1 stycznia 1998 roku Firma jest Spółką Akcyjną.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

10 - 15 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

16 - 21 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

22 - 40 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Podnośniki pożarnicze

Image

Image

Image

Image

Pon, 09.04.2007, 7:19

te Volviki najlepsze, szczegĂłlnie te straĹĽackie :D


......

Image

tylko te mają skaze konstrukcyjną, podnośnik zaczyna się za kabiną - podwozie długie, podnośnik krótki :roll:

Pon, 09.04.2007, 8:06

wszystkie sa fajne :P ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego fajne zabudowy

Pon, 09.04.2007, 8:51

na traktorze jeszcze tez nie widzialem kosza :wink:

Pon, 09.04.2007, 9:06

Najlepiej sie prezentują Volva I MAN-y!! Są super jak mają podnosniki maksymalnie wyciągnięte!! :twisted:

Pon, 09.04.2007, 10:32

Często jestem w Koszalinie a nawet nie wiedziałem że tam jest taka firma ;D

Pon, 09.04.2007, 14:03

LOCK-N-LOAD napisał(a):wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziaĹ‚em takiego

Pewnie mało kto widział :wink: . Sam jestem pod wrażeniem :)

To Volvo wymiata :shock: :
Image

A nawet nie wiedziałem, że na Lublinie można umieścić tak wysoki podnośnik :shock:

Pon, 09.04.2007, 17:23

LOCK-N-LOAD napisał(a):ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziaĹ‚em takiego fajne zabudowy

tez widze pierwszy raz :shock:

Ale na Volvo i tak najlepiej daja rade :lol: :lol:

Pon, 09.04.2007, 18:53

A mnie się podobał ten wózek akumulatorowy
Image
A na powaĹĽnie: terenowe stary
Wyślij odpowiedź