Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 02.04.2007, 21:12
Widac że dysponują dobrym nowym sprzętem
Wto, 03.04.2007, 6:46
No no robiom ciekawy sprzęcik
Wto, 03.04.2007, 7:39
fajna fotka z tymi przyczepkami na pokładzie
i ten oplandekowany AutoŚwiata - tylko tam mało się mieści
a te powydłużane Sprintery strasznie dziwaczne, przesadzili z długością
Wto, 03.04.2007, 12:30
lol ta firma jest moim sÄ…siadem produkujÄ… takĹĽe przyczepy holownicze i podwozia przyczep
Wto, 03.04.2007, 15:12
Fajne fajne, ciekawy motyw z tÄ… plandekÄ… jest
Wto, 03.04.2007, 17:30
bardziej od planteki podoba mi sie pieterko taki jak np na ostatniej focie - to chyba hydraulicznie jest zrobione ??
OgĂłlnie bardzo fajna galeria ( i to polska

)
Czw, 05.04.2007, 19:38
haha teraz się przyjrzałem i widze że wszystkie zdjęcia są robione przed siedziba firmy lub w niej a ten las i stawik z topolami jest moja własnością

:D
Pią, 06.04.2007, 7:02
to masz fajnÄ… firme "pod nosem...."
Nie, 08.04.2007, 10:57
Naprawde mi sie podoba, najlepszy jest MAN i Mercedes Atego z platformÄ… transportowÄ… sterowanÄ… elektro-hydraulicznie

Nareszczie coĹ› Polskiego!!
Pon, 09.04.2007, 14:10
Ten Alteon jest ciekawy, pierwszy raz go widzÄ™
Podoba mi siÄ™ rozwiÄ…zanie z plandekÄ….
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.