ten Actros z zabudową podnośnika 101 metrów należy do prywatnej firmy MAES ale w razie potrzeby pomaga też strażakom w akcjach ratunkowych stąd niebieskie koguty na dachu
temat zostawiamy - bo są nowe fotki infos zmienił adres na lkw-infoe.eu
ta maszyna sprawia naprawde ogromne wraĹĽenie
tylko ja się zastanawiam czy to się opłaca budować takie kolosy
- czy nie taniej by było zamontować na naczepie lub na podwoziu gotowym podwoziu z dźwiga np Liebherra czy innego
ixxos napisał(a):czy nie taniej by byĹ‚o zamontować na naczepie
tez tak mysle - widzałem kiedys filmik z taką naczepą w USA i sie sprawdza ( tylko koleś siedzi na jej końcu w kabinie i kręci kołami w ostatniej osi zeby mieścił sie w zakretach )