Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Transportery GaraĹĽowce

Pią, 23.02.2007, 17:17

8)
Trucki ze specjalnym nadwoziem, dźwigiem -chwytakiem do szybkiego rozładunku konstrukcji betonowych typu garaże i inne zabudowy z prefabrykatów.
Producentem, jak widać na zdjęciach jest firma Klaus - o namiary raczej będzie trudno, zbyt popularna nazwa, więc trudno by było znaleźć.
I szczerze się przyznam dość mocno zaskoczyły mnie te zabudowy, a głównie to, że ktoś wpadł na pomysł z takimi konstukcjami bo zwykłe dźwigi też by sobie dały rade ale takim sposobem na pewno jest szybciej, a dźwig jest jednocześnie transporterem a na dodatek na przyczepie jeszcze drugi garaż może ciągnąć :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

zdjęcia z (C)http://www.baumaschinenbilder.de/forum

Pią, 23.02.2007, 18:15

niezła bania, pierwszy raz coś takiego widzę

Pią, 23.02.2007, 21:08

ixxos napisał(a):betonowych


niezły musi mieć power na ramieniu :shock:

bams napisał(a):pierwszy raz coĹ› takiego widzÄ™


ja również .. ale patent :shock: napewno ma wpływ na prędkość urbanizacji wielkomiejskiej :mryellow:

Pią, 23.02.2007, 21:14

Zastanawiam się tylko jak ten ktoś to wymyślił, co go natchnęło :shock:

Sob, 24.02.2007, 19:25

no jak betonowe to faktycznie
zwykłym hds`em by tego nie podniósł :lol: :lol:

Wto, 27.02.2007, 12:02

Dlaczego? są HDS'y podnoszące do 10t nawt więcej.. to jest gotowy prefabrykat garażu a to jest specjalne do tego żebyś to mógł podnieść od środka i ustawić na miejscu. Normalnym HDS lub dźwigiem trzeba by było obwiązywać linami i robić bloki,... masa zachodu więc powstało to :D

Wto, 27.02.2007, 19:15

to czy hds podniesie swoja droga ale nie jest to wygodne wiec sie to stosuje :wink: :wink:

Pią, 23.03.2007, 8:20

ciekawe rozwiaznie :D pierwszy raz sie z tym spotykam :lol:

Pią, 23.03.2007, 13:15

Kurde nie zła sprawa taki sprzęt. Kozacki, fajny ten Merol podniesiony do góry :D

Pią, 23.03.2007, 15:44

LOL ale fajnie. Nawet nie myslalem ĹĽe coĹ› takiego istnieje...
Wyślij odpowiedź