Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Ciężarówki Alfa Romeo

Wto, 20.02.2007, 13:16

Typ 50
Image
Typ 110
Image
Typ 500
Image
Image
Typ 430
Image
Mille
Image
Image
Romeo
Image
Image
Image
A12
Image
Image
F12
Image
Image
Najpiękniejsze są te stare opływowe karoserie :shock:
(c) bergerlocation.fr, hankstruckpictures.com, eurofilmcars.com

Wto, 20.02.2007, 14:35

ta druga 500ka jest kozacka :)

Wto, 20.02.2007, 14:38

Zrobić by z niej low-ridera, co?

Wto, 20.02.2007, 15:50

nie wiedziałem, że Alfa produkowała pojazdy użytkowe :roll: :wink:

a te dostawczaki to chyba kopia WV ogĂłrka :> :mryellow:

Wto, 20.02.2007, 22:40

ixxos napisał(a):chyba kopia WV ogĂłrka

sam jesteĹ› ogĂłrek :mryellow: :wink:

Mille jest bardzo podobne do Skody takiej... starej :>

Śro, 21.02.2007, 1:51

Typ 430 jest piękny :shock: postawić go obok Vespy i Fiata 500 i jest przekrój przez włoską motoryzację lat 50ych... nie powiem, że bym chciał takiego mieć, bo po co mi ciężarówka, ale jest re-we-la-cyj-ny - kwintesencja dawnej włoszczyzny :D

Czw, 01.03.2007, 18:30

Ile bym dał żeby żyć w tamtych latach i jeździć taką ciężarówką
Image

Czw, 01.03.2007, 22:37

ten poniĹĽej typu 500 jest kosmiczny :shock: ale galaktyczny kaszalot :shock: cudo :shock:

Pią, 02.03.2007, 17:11

fantastycznioe cięzarówki - mimo ze nie rózniły sie sie zbytnio od siebie wyglądaja fantastycznie ( przynajmniej były ciekawiej zrobione i z rozmachem , a nie jak dzisz szare i ponure :wink: :wink: )

Pią, 09.03.2007, 22:04

Seb@ napisał(a):Ile bym daĹ‚ ĹĽeby ĹĽyć w tamtych latach i jeĹşdzić takÄ… ciężarĂłwkÄ…
a wytrzymałbyś bez netu? :lol: :lol: :lol:

Sob, 10.03.2007, 22:45

RR ltd Co. napisał(a):a wytrzymaĹ‚byĹ› bez netu?


Bez netu wytrzymać to jest nic, weź takim czymś kręć w tamtych czasach!! :P

Nie, 11.03.2007, 9:00

No bez wątpienia najpiękniejsze są te "z ryjkiem" ciężarówki :D Ten autobusik piękny. Ale też byłem zdziwiony, że Alfa Romeo takie pojazdy produkowała - chociaż o tym dostawczaku wiedziałem akurat.
A bez netu wytrzymać w tamtych czasach to nic wielkiego - wszystko takie miałbyś wokoło siebie - to po co net :) Ale ja bym wolał być w Polsce w latach 1947-1965 :D
Wyślij odpowiedź