Pon, 19.02.2007, 19:43
Pon, 19.02.2007, 21:55
Wto, 20.02.2007, 22:42
Śro, 21.03.2007, 17:49
Śro, 21.03.2007, 18:05
kenji napisał(a):Boczny lemiesz nie chciaĹ‚bym stać na chodniku jakny przejeĹĽdzaĹ‚o coĹ› takiego obok mnie