Ciężarówki, to jest to

. U mnie lista wygl±da nastÄ™puj±co:
4. DAF 95XF/ 530 Super Space Cab (14 l; silnik Cummins R6; 530 KM) - DAF-y zawsze mi siÄ™ podobaĹ‚y, maj± to "co¶", poza tym sporo ciekawych i nowoczesnych rozwi±zaĹ„
6. Iveco EuroStar E52 (17,173 l; V8; 514 KM) - po prostu Włoch (zgrabny, ma takie "przymrużone oczka"), i to powinno wystarczyć za opis
7. MAN F2000/ 603 (18,270 l; V10; 600 KM) - istny mocarz na rynku europejskim, poza tym całkiem "ładny", taki klasyczny
3. Mercedes Actros 1857 (15,928 l; V8; 571 KM) - sporo nowoczesnych rozwi±zaĹ„ (jak w DAF-ie) i caĹ‚kiem przyjemny dla oka (II gen jest juĹĽ caĹ‚kiem Ĺ‚adna, choć nic nie pobije Scanii)
5. Renault Magnum AE 560 (18,270 l; V8; 560 KM) - stary, dobry znajomy, nietuzinkowa stylistyka (choć klockowata, amerykaĹ„ska, ale II gen jest juĹĽ Ĺ‚adniejsza, delikatniejsza z przodu), rekord powierzchni przeszklenia kabiny, kawaĹ‚ ciężarĂłwy, no i ten jedyny w Europie amerykaĹ„ski "styl" (wej¶cie do kabiny (schodki) za przedni± osi±)
1. Scania R 144 LA 4x2 NB 530 8 Topline (14,190 l; V8; 530 KM) - piÄ™kna linia nadwozia, wg jedna z najpiÄ™kniejszych ciężarĂłwek ¶wiata(!!!) i mnĂłstwo konfiguracji (nie wiem czy wszystko siÄ™ zgadza, bo nazewnictwo Scanii jest strasznie zakrÄ™cone, a to przez to, ĹĽe jest tak duĹĽy wybĂłr konfiguracji ciężarĂłwek)
2. Volvo FH16-520 (16,123 l; R6; 520 KM) - stary, wspaniaĹ‚y "klasyk", ktĂłry zawsze mi siÄ™ podobaĹ‚ juĹĽ nawet jako F-ka (I gen. "klasyczna" linia (poprawiona F-ka), II gen. to Megane II w¶rĂłd ciężarĂłwek)