Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Czw, 25.01.2007, 13:44
Wygląda bardzo potężnie, chętnie przejechał bym się takim

:D
Czw, 25.01.2007, 13:49
dobre wygląda , nie dośc ze cągnik to jeszcze terenówka
Czw, 25.01.2007, 15:43
kolos. znajÄ…c ĹĽycie jeĹşdzi na Syberii albo w innych miejscach z trudnymi warunkami
Czw, 25.01.2007, 16:11
W pierwszym momencie myślałem, że to wytuningowany Kraz

Myślałem, że ktoś dla jaj nazwał go Russian Kenworth. Ale jestem pod wrażeniem
Czw, 25.01.2007, 19:03
Oczywiscie do czego?? Do wyjazdĂłw na wiercenia ropy i gazu
Sob, 27.01.2007, 20:43
Widać ze to Rosyjskie

Fajna maszyna, a do czego dokładnie służy ??
Sob, 27.01.2007, 21:22
To nie rosyjskie tylko amerykańskie z Rosji
Wto, 30.01.2007, 17:37
Hmmm....
A myślałem że Krazy są duże
Wto, 30.01.2007, 20:35
sÄ…
Wto, 30.01.2007, 21:43
Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciałbym nim do lasu sie wcisnąć!!
Pią, 09.02.2007, 14:44
Ciekawe jaką to ma szerokość opon

hehehe Piękny jest
Sob, 17.02.2007, 16:38
Globetrotter napisał(a):Szkoda ze nie ma foty od srodka ale jest super, nawet chciaĹ‚bym nim do lasu sie wcisnąć!!

no w środku pewnie standardzik

a co do lasu, to ciężko by było na zakrętach na leśnych dróżkach.....
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.