Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 17.01.2007, 20:10
Niezłe kolosy. Bardzo ciekawa rzeźba bieżnika w tym ciągniku na 3 fotce.
Ale czy takie położenie siłownika wywrotu nie powodowało zbędnych przeciażeń ? Mogli przecież bardziej z przodu dać - byłoby lżej
Śro, 17.01.2007, 20:18
następny duży i kozaczny pojazd. mając pod ręką translator niemieckiego przetłumaczylem o nim pare zdań, ale nie jest dokładne:
- Kod:
Tu kilka obrazy Euclid western 80 furgonetki, który 1958 największy on był światem. Popatrzy sobie tylko olbrzymi cylinder skokowy! Niestety żadne podania nad wagą + obciążeniem użytkową. Stał pędzi przy furgonetka obok siebie silniki zużywały na budowie od 2.
i fotki:
http://www.baumaschinenbilder.de/forum/ ... ntid=62349
Śro, 17.01.2007, 21:01
Te translatory to bardzo idiotycznie tłumaczą
Czw, 18.01.2007, 7:28
Szczególnie sympatyczny jest fragment: "stał pędzi przy furgonetka obok siebie"
Nie, 21.01.2007, 16:17
łooooo no nie zła maszyna
myśle że faktycznie mógłby miec siłownik bliżej ciągnika - ale skoro ma tam gdzie ma to musi byc dobrze
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.