Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 10.01.2007, 19:12
4 zdjęcie jest fajnie - koło Caterpillara

p
Śro, 10.01.2007, 19:43
Ile takich maszyn pracuje gdzieś na świecie, a mało kto w ogóle wie o ich istnieniu
Śro, 10.01.2007, 20:31
RobiÄ… wraĹĽenie. AleĹĽ te maszyny sÄ… wielkie..
Śro, 10.01.2007, 21:09
małe to one nie są. jak je pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że do gabarytów
Czw, 11.01.2007, 0:01
Wyglada na to ze amerykace produkuja i konstruuja to na co jest zapotrzebowanie. Inaczej - jest potrzeba - jest odpowiednia konstrukcja. A co do trucka - ladna konstrukcja ...
Pią, 12.01.2007, 15:09
Jakie to musi być wielkie

Zdjęcie przecież nie oddaje tego samego wrażenia co na żywo
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.