Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

ERF

Nie, 07.01.2007, 0:52

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

(C) Peter Quinn (vintagecommercialvehicle)

Image

Image

Image

Image

(C) photo-transport

ps. nie wiem czy siÄ™ dobrze orientujÄ™ , ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ... (?)

Nie, 07.01.2007, 1:03

pardon napisał(a):ale markÄ™ ERF przejÄ…Ĺ‚ poĹşniej chyba MAN ...

DAF :-)

Nie, 07.01.2007, 1:05

kenji napisał(a):DAF


to zobacz na http://erf.com/ ... :> MAN ERF UK Ltd .. dlatego pytam :>

Nie, 07.01.2007, 1:10

pardon napisał(a):to zobacz na http://erf.com/ ...

yyyyy, pomyliłem z Fodenem :) :oops: :oops: :oops: :oops:
Image
tu doskonale widać, że kabina MANowska ;-) shame on me :? :wink:


EDIT:
Po dłuzszym namyśle pomyliłem z Ginaf-em nie z Fodenem :D

Nie, 07.01.2007, 1:17

kenji napisał(a):pomyliĹ‚em z Fodenem


luz ... tak czasem bywa :P :lol: :P :lol:

Nie, 07.01.2007, 8:49

Seddony miały zgrabniejsze kabinki :>

Nie, 07.01.2007, 23:12

kenji napisał(a):pomyliĹ‚em z Ginaf-em nie z Fodenem

cóż za zamieszanie :lol:
Jedna taka galeria dziennie, pardon i juĹĽ mi cholesterol spada :D
Co 3masz jeszcze w zanadrzu???

Pon, 08.01.2007, 7:11

Piękne ciężarówki, wszystkie mają coś w sobie co mi się podoba.

Pon, 08.01.2007, 7:18

Super ciężarówki :) Szczególnie te stare. Te mi trochę stare Skody 706RT przypominają:
Image
A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ??

P.S. I widzę jakiś traktorek się trafił :) Nawet dwa. Ten siwy to Ford Ferguson.

Pon, 08.01.2007, 8:20

RR ltd Co. napisał(a):Co 3masz jeszcze w zanadrzu???



mam jeszcze kilka fajnych marek , niebawem powrzucam :wink:

Pon, 08.01.2007, 15:59

A jaka to firma ?? Holenderska czy angielska ??


Ursus napisał(a):angielska

;-)

Pon, 08.01.2007, 19:16

bardzo stylowe cięzarowki - teraz juz nie budują z taką finezją jak te :cry: :cry:

Pon, 22.01.2007, 18:46

Hehe.. zrobiłeś temat.. dzięki ;) wracam z hospital i jest coś ciekawego

Wto, 13.02.2007, 18:36

Faje ciężarówki, ale teraz nadają sie głównie do reklam :| :cry:
Wyślij odpowiedź