Pon, 01.01.2007, 3:53
Pon, 01.01.2007, 10:23
Pon, 01.01.2007, 12:08
hiob napisał(a):Na zdjÄ™ciu deski rozdzielczej widać, ĹĽe jechaĹ‚em 145 km/h.
Pon, 01.01.2007, 12:36
Pon, 01.01.2007, 19:53
ixxos napisał(a):To ten jest MrĂłwkojad? chyba tak![]()
ajw napisał(a):hiob napisał(a):Na zdjÄ™ciu deski rozdzielczej widać, ĹĽe jechaĹ‚em 145 km/h.
To aż tyle wyciąga (chyba bez naczepy)? Ale miejsca z tyłu na wyrko i inne bajery to ma chyba bardzo dużo
strasznie długi jest.
stoszek napisał(a):HIOB masz moĹĽe jakieĹ› fotki sleepera od Ĺ›rodka??
Czw, 25.01.2007, 6:10
Czw, 25.01.2007, 6:43
Czw, 25.01.2007, 12:13
Czw, 25.01.2007, 13:47
Czw, 25.01.2007, 15:27
johnus napisał(a):PorzÄ…dny nastÄ™pca porzÄ…dnego W900
stoszek napisał(a):Ten nowy ma troche nie powiem jakie Ĺ›wiatĹ‚a. Lepiej wyglÄ…daĹ‚y te prostokÄ…tne
Czw, 25.01.2007, 15:42
Czw, 25.01.2007, 16:29
stoszek napisał(a):No ten juĹĽ fajniejszy. ale troszkÄ™ przypomina peterbilta tylko nie pamiÄ™tam jakiego.

mógłbyś HIOB wrzucić jeszcze parę fotek??
Czw, 25.01.2007, 19:17
Czw, 25.01.2007, 20:28
johnus napisał(a):Nie mĂłwiĹ‚em ĹĽe nie produkjÄ… w900 bo owszem produkujÄ… w wersji W900L o mocach do 624 KM i od 9 do 18 przeĹ‚oĹĽeĹ„ na skrzyniach.