Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Roman- rumunskie ciezarowki

Pon, 04.12.2006, 20:29

Firma Roman produkuje od polowy lat 60-tych ciezarowki na licencji MAN(stad nazwa-ROMAN) 8) .
DAC 18.260 FK jeszcze ze stara kabina Man z lat 70-tych
Image
ROMAN 26.360 DF 6x4 z nowa kabina napedzany silnikiem MAN
Image
ROMAN 38.410 VF 8x4 silnik MAN
Image
ROMAN 26.360 DFK 6x4
Image
ROMAN to takze dzwigi i pojazdy specjalne
Image
Image
No i oczywiscie rowniez wojskowe
Image
Image
Image
Tak, tak wlasnie to wszystko robia Rumuni a i to nie wszystko bo jeszcze klepia autobusy ale ich fotki beda w odpowiednim dziale.
Dodam jeszcze ladna fote ciagnika siodlowego(cos mi sie zdaje ze refleks na cysternie nie za bardzo odpowiada okollicy :wink:)
Image
(c) roman
Ostatnio edytowany przez parigot, Pon, 04.12.2006, 20:52, edytowano w sumie 1 raz

Pon, 04.12.2006, 20:34

Te samochody przypominajÄ… mi Scanie i Maza. Bardzo podobne moim zdaniem :D

Pon, 04.12.2006, 22:15

hjm.. silnik MANa..wielki respect..bo MAN w ciezarowkach jest jak FENDT wq traktorach... kabina mi sie podoba..taka agresywna,szczegolnie swiatla.. bardzo dobrze pomyslene..troszke przypomina kabine SCANNI

Pon, 04.12.2006, 22:51

Bardzo ciekawy design - te kabiny sÄ… ciekawe...
Image
Pierwszy raz widzÄ™ takiego potwora:
Image
Wojskowe też są świetne.

Wto, 05.12.2006, 7:07

Ten nowe majÄ… bardzo ciekawie zaprojektowane kabiny. DĹşwig budzi respeck

Wto, 05.12.2006, 8:59

A mi te najnowsze zbytnio siÄ™ nie podobajÄ… - wyglÄ…dajÄ… jak podrĂłby Scanii - i tak na dodatek plastikowo :roll:

PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje 8)

Wto, 05.12.2006, 19:36

PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje Cool


Tez mi sie tak zdaje to pojazd specjalistyczny do robienia probhych odwiertow.
A propos kabin , to wcale nie odstaja od zachodniej konkurencji pod wzgledem plastiku i tandety zastosowanej.

Czw, 07.12.2006, 20:15

Spoko podobaja mi sie ta cysterna jest spoko .. . ciekawe ile kosztujÄ… :?: :!:

Pią, 08.12.2006, 12:00

Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

Pią, 08.12.2006, 20:15

Mefisto napisał(a):Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana

czy ja wiem... :? tanio raczej nie... a kabina jest jak najbardziej w porzadku!

Sob, 09.12.2006, 10:26

witek11 napisał(a):tanio raczej nie

Ja mam takie wrazenie jakby to wszystko z plastiku bylo i to uczucie taniosci stad sie wzielo
Wyślij odpowiedź