Pon, 04.12.2006, 20:29
Pon, 04.12.2006, 20:34
Pon, 04.12.2006, 22:15
Pon, 04.12.2006, 22:51
Wto, 05.12.2006, 7:07
Wto, 05.12.2006, 8:59
Wto, 05.12.2006, 19:36
PS. to nie jest dĹşwig to chyba jest pojazd poszukiwawczy do odwiertĂłw - tak przynajmiej mi siÄ™ wydaje Cool
Czw, 07.12.2006, 20:15
Pią, 08.12.2006, 12:00
Pią, 08.12.2006, 20:15
Mefisto napisał(a):Wygladaja tanio a po drugie nie podoba mi sie kabina. Zbyt przekombinowana
Sob, 09.12.2006, 10:26
witek11 napisał(a):tanio raczej nie