Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Nie, 03.12.2006, 19:56
Kurde czego to człowiek niewymyśli, poprostu cudeńka:D
Nie, 03.12.2006, 21:54
Te butle od Linde sÄ… powalajÄ…ce
Pon, 04.12.2006, 6:38
a w nich jest czekolada
Pon, 04.12.2006, 16:32
stoszek napisał(a):a w nich jest czekolada
powaznie? czekolada??? co tam jest? wygladaja jak przedluzone butle od tlenu lub azotu....
naczepki spoko..widze w niektorych modelach jest inny rozstaw osi na naczepie... sa one dalej od siebie
Pon, 04.12.2006, 16:55
bardzo ciekawe majÄ… te nadwozia

- szkoda ĹĽe takie tycie fotki...
Pią, 08.12.2006, 21:27
Fajne. Lubie takie nietypowe zabudowy bo te firanki i wanny to juĹĽ troche nudne...
Nie, 17.12.2006, 22:55
A mi sie podoba ta druga fotka od konca. Do czego jest zabudowane to Iveco ??
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.