Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

P. Ruizeveld B.V.

Sob, 02.12.2006, 10:57

MERCEDES BENZ 4140-K ACTROS 8x4 with 35t. RUCON container side loader - New. 20 ft. Full Container lift

ACTROS Medium cabine.
400 Hp. Euro 3 engine.
16+2 manual shiftgearbox.
5100 wheelbase 1-3.
Steel spring suspension.
2x 9t. front axles.
35t. RUCON side loader for
loading or stacking of loaded 20" containers.
Aircondition.
Sunvisor.

Image
Image
Image
Image
Image

(C)http://www.boss-truck.com/


:lol:
Ostatnio edytowany przez ixxos Sob, 02.12.2006, 11:35, edytowano w sumie 2 razy

Sob, 02.12.2006, 11:32

Producentem tego nadwozia jest cholenderska firma Ruizeveld
http://www.ruizeveld.nl

Jeszcze dodam inne ciekawe zabudowy

--Zijladers--
ImageImage
ImageImage
Hef capaciteit: 35 ton
Inbouw ruimte per unit: 510mm
Hoogte: 2050mm
Gewicht per unit: 1600 kg
Aandrijving: Hydraulisch aggregaat
Bediening: Radiografisch afstandsbesturing
Container lengte: 20 voet
Totaal gewicht container: 35000 kg



Ten Mercedesik z gĂłry
ImageImage


--Kippers: Achterover--
ImageImage
ImageImage
ImageImage

--Autolaadkranen: Opbouwkippers--
ImageImage
ImageImage
ImageImage

--Afzetsystemen: Container installatie's--
ImageImage
Image

--Afzetsystemen: Container laadbakken--
ImageImage

--Diversen--
ImageImage

i wiele, wiele innych budowanych na specjalne zamĂłwienia
:D

Sob, 02.12.2006, 12:19

SÄ… bardzo przydatne do rzeczy budowlanych. I do wielu wielu inych spraw.

Sob, 02.12.2006, 12:21

Bardzo ciekawego. Bardzo przydatne do codziennego użytku. Bardzo mnie interesują te ciężarówki 5-osiowe.

Sob, 02.12.2006, 17:32

bobaz2 napisał(a):SÄ… bardzo przydatne do rzeczy budowlanych. I do wielu wielu inych spraw.

te ostatnie sa fajne..szczegolnie z tym a la cyklopem
zestaw do kontenerow jest zakladany na czysta naczepe czy to jest razem wszystko z fabryki?chyba zakladany jako osobna rzecz
matek/marcin-pomyslcie troszke zanim napiszecie cos :roll:

Sob, 02.12.2006, 19:36

MiĂłd na oczy ... ale cacuszka :P :P :P

Sob, 02.12.2006, 19:42

Image

Takim to bym się mógł lansować.... :wink:

Nie, 17.12.2006, 22:56

No niektóre narawde sa świetne! Fajna jest ta naczepa która unosi kontenery:)
Wyślij odpowiedź