Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

scania pilne

Czw, 16.11.2006, 22:05

kupiłem skanię 124 z slnikiem 470 KM HPI 9 miesięcy temu. Podobno miało to być bardzo dobre auto obecnie urwał sie zawór musiałem kupić nowa głowicę, i turbinę , teraz okazało sie po naprawie, po 3 dniach poszła druga turbina, bo gdzieś zostały kawalki zaworu. Czy ktoś coś wie na ten tamat ????? zastanawiam się nad zmianą auta????? napraw dokinuję w serwisie , a częci niesamowicie drogie

Pią, 17.11.2006, 8:37

może trafił Ci się jakiś wybrakowany model :roll:

Śro, 20.12.2006, 20:50

.Silnik HPI jest skomplikowany w działaniu ponieważ dużą rolę odgrywa tam elektronika model 470 nie jest szczególnie polecany.Zwykły pompowtrysk 420 jest bardzo dobry i małoawaryjny.Mam części do takich silników jeżeli potrzebujesz i ogólnie zajmuje się scanią.
Dobrych fachowców musi mieć Twój serwis :lol:
Wyślij odpowiedź