Wto, 14.11.2006, 16:45
Wto, 14.11.2006, 17:32
Wto, 14.11.2006, 18:04
witek11 napisał(a):bo u nas w europie nudaa.... piekno..
kolor na wyboru? czy standartowo wychodza czerwone?
Wto, 14.11.2006, 18:50
Wto, 14.11.2006, 19:15
Wto, 14.11.2006, 19:19
Wto, 14.11.2006, 21:08
Wto, 14.11.2006, 23:38
ixxos napisał(a):masz kamerke i moĹĽna poobserwować jak jedziesz![]()
a jakie masz łącze, że to działa na trasie
-UMTS (zwane 3G u Nas) czy co?
Śro, 15.11.2006, 9:33
Śro, 15.11.2006, 12:36
ixxos napisał(a):jakby ktoĹ› chciaĹ‚ sobie transmitować na okragĹ‚o w sieć - to nawet najwiÄ™kszy bogacz by zbankrutowaĹ‚
Śro, 15.11.2006, 17:28
Śro, 15.11.2006, 20:00
Nie, 19.11.2006, 4:13
witek11 napisał(a):u nas tez juz dawno nie ma oplat za czas.. choc teraz niedawno neostrada wprowadzila neta na godziny (zlotowke za godzine).. lecz to tylkoi wyjatek
Nie, 19.11.2006, 14:08