Czw, 26.10.2006, 17:35










Czw, 26.10.2006, 18:27
Pią, 27.10.2006, 7:29
Pią, 27.10.2006, 14:54
Nie, 29.10.2006, 19:58
Nie, 29.10.2006, 20:05
Nie, 29.10.2006, 20:18
hiob napisał(a):OczywiĹ›cie jest teĹĽ bardzo wiele lekkich Ĺ‚adunkĂłw. Teraz mam wszystkiego 7 ton, telewizory plazmowe. Dobrze obudowane i sÄ… uĹ‚oĹĽone tylko w jednej warstwie, wiÄ™c mam głównie powietrze w naczepie, ale nie zawsze tak jest.
Nie, 29.10.2006, 21:01
witek11 napisał(a):czy takie lekkie ladunki nie sa stratne dla firmy?? oplaca sie takie przewozic?
w polsce kombinuja zeby byl full na naczepie
Nie, 29.10.2006, 21:18
Nie, 29.10.2006, 21:36
ajw napisał(a):wielki respekt za to: http://img10.picsplace.to/3/DSCN5188.JPG
Nie, 29.10.2006, 22:10
Wto, 31.10.2006, 8:40
ajw napisał(a):O orĹ‚a mi chodziĹ‚o. No wĹ‚aĹ›nie z tego co widziaĹ‚em (choć krĂłtko byĹ‚em) niewiele PolakĂłw "przyznaje siÄ™" do swojej narodowoĹ›ci.
Wto, 31.10.2006, 9:31
Wto, 02.01.2007, 1:00
witek11 napisał(a):...krotko mowiac.. lekkosc to jej drugie imie...
Wto, 02.01.2007, 9:54
Wto, 02.01.2007, 11:49
Wto, 02.01.2007, 12:45
hiob napisał(a):Jestem wynagradzany na milÄ™
Wto, 09.01.2007, 7:09
ixxos napisał(a):o Ĺ‚aaa - chyba strasznie delikatna konstrukcja![]()
o ca takimi się wozi może styropian- bo chyba nie jakieś ciężkie ładunki...
luKc!u^ napisał(a):hiob napisał(a):Jestem wynagradzany na milÄ™
hiob jakie sÄ… u was stawki za milÄ™ ? ... sorki za OT
Wto, 09.01.2007, 18:51