Śro, 11.10.2006, 18:45
generator elektrowni wiatrowej na 99%
Śro, 11.10.2006, 18:55
Śro, 11.10.2006, 18:59
Śro, 11.10.2006, 20:06
Śro, 11.10.2006, 21:45
Czw, 12.10.2006, 6:20
Czw, 12.10.2006, 8:27
Czw, 12.10.2006, 8:31
Czw, 12.10.2006, 15:20
Czw, 12.10.2006, 15:51
Czw, 12.10.2006, 17:41
johnus napisał(a):uĹĽywam nie wiesz ile razy juĹĽ :] wszelkie poprawki a nie miaĹ‚em czasu tylko chciaĹ‚em ci na pytanie odpowiedzieć;]
Czw, 12.10.2006, 22:01
johnus napisał(a):To sÄ… takie maĹ‚e przyczepki ktĂłre sĹ‚uĹĽÄ… do przewoĹĽenia dĹ‚ugich elementĂłw jak np. rury. MoĹĽna u nas takie spotkać w elektrowni np. do sĹ‚upĂłw (chociaĹĽ majÄ… teĹĽ samochody do tego) tyko u nas nie ma GOLDHOFER'a tylko stare rurowe konstrukcje. Tam z boku widać dziry w ktĂłre moĹĽna wĹ‚oĹĽyć rurki i wtedy bÄ™dzie siÄ™ to trzymać tam na i zdjÄ™ciu widać hak to on nie jest do dyszla tyko do takich rurek wĹ‚aĹ›nie (wszystko opieram na hipotezie ktĂłrÄ… prawie udowodniĹ‚em juĹĽ musze jeszcze poszperać)
Pią, 13.10.2006, 17:12
Pią, 13.10.2006, 17:20
--> balasty sÄ… od powiedzmy 1T do 10T wiÄ™c to nie ma sensu poprostu je siÄ™ na ciÄ™zarĂłwki wsadza jednÄ… specjalna MAĹÄ„ przyczepkÄ™ do balastu.. to nie ma sensu:]olokolo napisał(a):Podpina sie taka przyczepke do dzwigu, laduje balast, no i jest jak znalazl.
Pią, 13.10.2006, 18:55
Pią, 13.10.2006, 19:10
Pon, 18.12.2006, 8:38
Pon, 18.12.2006, 12:40
Śro, 20.12.2006, 19:32
Śro, 20.12.2006, 19:41