Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Sob, 07.10.2006, 10:52
Poważna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie są pod naczepą. Porzadnie wygląda ten MAN KAT potęzny wóz
Sob, 07.10.2006, 10:55
Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.
Sob, 07.10.2006, 11:26
yyy...
łał, nigdy się z takim czymś nie spotkałem, wygląda to bardzo ciekawie...
Sob, 07.10.2006, 12:13
johnus napisał(a):PowaĹĽna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie sÄ… pod naczepÄ…. Porzadnie wyglÄ…da ten MAN KAT potÄ™zny wĂłz
dokladnie.. nawet wersja iveco sie znalazla.. respect..
rafcio14 napisał(a):Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.
Sob, 07.10.2006, 12:53
Fajne są , ciekawe czy ładują tam np. ziemię

Albo np. jakiĹ› ĹĽwir!!??
Sob, 07.10.2006, 23:03
Myślę, że nie bo są typowo rolnicze ale jest taka mozliwość, co prawda nie na max ponieważ jest inna waga itd.
Nie, 08.10.2006, 7:52
Globetrotter napisał(a):Fajne sÄ… , ciekawe czy Ĺ‚adujÄ… tam np. ziemiÄ™

Albo np. jakiĹ› ĹĽwir!!??
a Ty byś jadł z talerza czy garnka w którym by wcześniej było błoto i żwir
Nie, 08.10.2006, 14:15
OOoo, ja żeby śnić o tym to bym musiał zjeść dwie kiełbaski i 3 Hamburgery naraz!!
Nie, 08.10.2006, 16:48
hehe słodkich snów zatem
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.