Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Man-y, Mercedes-y w wersji agro

Sob, 07.10.2006, 10:45

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Many KAT
Image
Image

Mercedesy
Image
Image
Image

Iveco
Image
Image
(C) farmphoto.com

Jeszcze postaram się przygotować taki temacik o Ginafach które są także bardzo popularne jako pojazdy- transportery rolnicze

Sob, 07.10.2006, 10:52

Poważna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie są pod naczepą. Porzadnie wygląda ten MAN KAT potęzny wóz

Sob, 07.10.2006, 10:55

Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.

Sob, 07.10.2006, 11:26

yyy...

łał, nigdy się z takim czymś nie spotkałem, wygląda to bardzo ciekawie...

Sob, 07.10.2006, 12:13

johnus napisał(a):PowaĹĽna sprawa.. warto zauwazyć ze Mercedesy głównie sÄ… pod naczepÄ…. Porzadnie wyglÄ…da ten MAN KAT potÄ™zny wĂłz

dokladnie.. nawet wersja iveco sie znalazla.. respect..

rafcio14 napisał(a):Bradzo fajna galeria. Ciekawe maszyny. Many bardzo interesujÄ…ce w wersji 4 osiowej.

:shock:

Sob, 07.10.2006, 12:53

Fajne są , ciekawe czy ładują tam np. ziemię :?: Albo np. jakiś żwir!!??

Sob, 07.10.2006, 23:03

Myślę, że nie bo są typowo rolnicze ale jest taka mozliwość, co prawda nie na max ponieważ jest inna waga itd.

Nie, 08.10.2006, 7:52

Globetrotter napisał(a):Fajne sÄ… , ciekawe czy Ĺ‚adujÄ… tam np. ziemiÄ™ :?: Albo np. jakiĹ› ĹĽwir!!??


a Ty byś jadł z talerza czy garnka w którym by wcześniej było błoto i żwir :> :twisted:

Nie, 08.10.2006, 9:09

Ku*wa.


Śniło mi się dziś ze takim MANem jeździłem :oops: :lol: :lol: :lol: Image

Nie, 08.10.2006, 14:15

OOoo, ja żeby śnić o tym to bym musiał zjeść dwie kiełbaski i 3 Hamburgery naraz!! :wink:

Nie, 08.10.2006, 16:48

hehe słodkich snów zatem :P
Wyślij odpowiedź