Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Ural 6464

Śro, 04.10.2006, 16:33

Nowa ciężarówka firmy rosyjskiej URAL
Image
Image
Image
Image
projekty disainerskie
Image
Image

(C)www.farmphoto.com http://www.designet.ru http://www.kolesa.ru

Śro, 04.10.2006, 17:02

Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!! :lol: :wink:

Śro, 04.10.2006, 17:04

Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

Śro, 04.10.2006, 17:16

Globetrotter napisał(a):Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! :wink:

moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada

Śro, 04.10.2006, 17:29

No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!!

Śro, 04.10.2006, 20:04

No, no, jestem pod wraĹĽeniem.... ;-)

Śro, 04.10.2006, 20:08

Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje??

Śro, 04.10.2006, 20:51

witek11 napisał(a):...amerykanskie tirowki tego nie maja...

A widziałeś amerykańskie tirówki ;) :lol:
A co do wyglądu to rzeczywiście jakaś dziwnie masywna - ale to w końcu radziecka produkcja :)
Ale z boku sprawia wrażenie jakby nie znali pojęcie praw aerodynamiki :roll:

Czw, 05.10.2006, 6:07

Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba

Czw, 05.10.2006, 6:24

Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy.

A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość 8)

Czw, 05.10.2006, 10:07

ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80

Czw, 05.10.2006, 10:23

PABEX napisał(a):ciężarĂłwka ma pracować a nie Ĺ‚adnie wyglÄ…dac weĹşmy kamaza moĹĽe nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wĂłl roboczy a ruscy robiÄ… ciężarĂłwki na ich rynek tam sÄ… jakie drogi ? jaki klimat to ma jeĹşdzić i zarabiac a nie stac i piÄ™knie wyglÄ…dać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80

A uważasz, że Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz się. Sprzęgło w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarówce. O Krazie można powiedzieć, że to prawdziwa radziecka ciężarówka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze względu na tańsze utrzymanie.

Czw, 05.10.2006, 10:35

jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione

Czw, 05.10.2006, 10:37

PABEX napisał(a):jak ktos nieumie uzywac sprzegĹ‚a to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione

Wiesz myślę raczej to nie wina umiejętności, ale po prostu przeładowania pojazdu. Pierwsza górka i z sprzęgła się dymi aż :roll:

Czw, 05.10.2006, 10:47

moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf

Czw, 05.10.2006, 11:07

No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80.

Czw, 05.10.2006, 11:11

tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach

Czw, 05.10.2006, 12:31

kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD

Czw, 05.10.2006, 12:48

johnus napisał(a):kiepskie moĹĽe sa ale nie do zabicia i moĹĽna je naprawić jak Jelcza :P groszami np. (spotkaĹ‚em siÄ™ z tym przy budowie drogi koĹ‚o mnie) xD

wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca młotka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz

Czw, 05.10.2006, 13:36

Niomm..... :wink:
Wyślij odpowiedź