Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 04.10.2006, 17:02
Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!!
Śro, 04.10.2006, 17:04
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!!
Śro, 04.10.2006, 17:16
Globetrotter napisał(a):Chyba wzorowali sie na Amerykanach!!

moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada
Śro, 04.10.2006, 17:29
No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!!
Śro, 04.10.2006, 20:04
No, no, jestem pod wraĹĽeniem....
Śro, 04.10.2006, 20:08
Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje??
Śro, 04.10.2006, 20:51
witek11 napisał(a):...amerykanskie tirowki tego nie maja...
A widziałeś amerykańskie tirówki
A co do wyglądu to rzeczywiście jakaś dziwnie masywna - ale to w końcu radziecka produkcja
Ale z boku sprawia wrażenie jakby nie znali pojęcie praw aerodynamiki
Czw, 05.10.2006, 6:07
Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba
Czw, 05.10.2006, 6:24
Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy.
A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość
Czw, 05.10.2006, 10:07
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80
Czw, 05.10.2006, 10:23
PABEX napisał(a):ciężarĂłwka ma pracować a nie Ĺ‚adnie wyglÄ…dac weĹşmy kamaza moĹĽe nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wĂłl roboczy a ruscy robiÄ… ciężarĂłwki na ich rynek tam sÄ… jakie drogi ? jaki klimat to ma jeĹşdzić i zarabiac a nie stac i piÄ™knie wyglÄ…dać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80
A uważasz, że Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz się. Sprzęgło w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarówce. O Krazie można powiedzieć, że to prawdziwa radziecka ciężarówka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze względu na tańsze utrzymanie.
Czw, 05.10.2006, 10:35
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione
Czw, 05.10.2006, 10:37
PABEX napisał(a):jak ktos nieumie uzywac sprzegĹ‚a to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione
Wiesz myślę raczej to nie wina umiejętności, ale po prostu przeładowania pojazdu. Pierwsza górka i z sprzęgła się dymi aż
Czw, 05.10.2006, 10:47
moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf
Czw, 05.10.2006, 11:07
No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80.
Czw, 05.10.2006, 11:11
tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach
Czw, 05.10.2006, 12:31
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza

groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD
Czw, 05.10.2006, 12:48
johnus napisał(a):kiepskie moĹĽe sa ale nie do zabicia i moĹĽna je naprawić jak Jelcza

groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD
wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca młotka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz
Czw, 05.10.2006, 13:36
Niomm.....
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.