Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wto, 26.09.2006, 17:45
ladna ciezarowka... podoba mi sie.. czarna edycja jest the best.. nnowy model z ostatnich fotek wydaje mi sie za wysoki
Wto, 26.09.2006, 18:47
Boskie sÄ…!! czarna edycja jest najfajniejsza, nowy model jest bardzo nisko zawieszony!!
Wto, 26.09.2006, 19:04
No właśnie ja też zauważyłem, że ten biały ma niskie zawieszenie strasznie. Ale czarny i tak wymiata

Ciekawe, że takie specjalne edycje pracują normalnie - myślałem, że skoro było ich tylko 250 sztuk to może są to samochody np. do ciągania przyczep z rajdówkami itp lekkie prace
Śro, 27.09.2006, 19:43
Eh.. no właśnie mogli by tam dac cos specialnego!!
Śro, 27.09.2006, 23:34
najbardziej podobała mi się pierwsza generacja Actrosa
Czw, 28.09.2006, 8:18
jak bym powiedział ze mi się nie podoba to bym skłamał xD ten ostatni concept jest spox
Sob, 30.09.2006, 10:39
No porostu sÄ… fajne!!
Sob, 30.09.2006, 19:55
niezły concept felgi chromowane ale to w concepcie

czy dobrze widze na concepcie napis V9?? na przodzie??
Nie, 01.10.2006, 7:48
johnus napisał(a):czy dobrze widze na concepcie napis V9?
V8 jest na bank.
V9??

to bylby szok
Nie, 01.10.2006, 8:36
Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym
Nie, 01.10.2006, 9:21
Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym
Do 2000 rku Actros był moim ulubinym Truckiem ale we wrześniu 2000 sąsiad dostał Scanie T.Teraz Actros jest spoko ale wole Scanie,Volvo,Iveco
Nie, 01.10.2006, 16:32
No ja teĹĽ tam widze napis V9!!??
Nie, 01.10.2006, 17:12
Chyba to światło pada tak i jest refleks i wygląda jak biały(dziewiatka)
Nie, 01.10.2006, 18:06
No nie wiem!!??>>>>>>>>>>........
Nie, 01.10.2006, 18:24
to concept w końcu

więc nic nie wiadomo

a jesli chodzi o black edition to chyba RicÖ wszystkie wykupiło
Nie, 01.10.2006, 18:25
johnus napisał(a):RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o
Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.
Nie, 01.10.2006, 18:35
kenji napisał(a):johnus napisał(a):RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o
Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.
No właśnie!!
Nie, 01.10.2006, 20:02
hehe na 5 zdjęc modelu 3 są RicO

o to mi chodziło
Pon, 02.10.2006, 15:47
Globetrotter napisał(a):No ja teĹĽ tam widze napis V9!!??

A wyobraĹĽasz sobie silnik V9

Ja osobiśnie nie...

Chociaż ciekawe jak by chodził...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.