Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Mercedes Actros

Wto, 26.09.2006, 14:14

1996
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2003
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

MB Actros Black Edition 2004
Powstało tylko 250 sztuk z okazji 100 lecia Mercedesa.
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

MB Actros 1860 Space Max - koncept, premiaer na IAA 2006
Image
Image
Image
Image



http://www.lkw-infos.net

Wto, 26.09.2006, 17:45

ladna ciezarowka... podoba mi sie.. czarna edycja jest the best.. nnowy model z ostatnich fotek wydaje mi sie za wysoki

Wto, 26.09.2006, 18:47

Boskie sÄ…!! czarna edycja jest najfajniejsza, nowy model jest bardzo nisko zawieszony!! 8)

Wto, 26.09.2006, 19:04

No właśnie ja też zauważyłem, że ten biały ma niskie zawieszenie strasznie. Ale czarny i tak wymiata :D Ciekawe, że takie specjalne edycje pracują normalnie - myślałem, że skoro było ich tylko 250 sztuk to może są to samochody np. do ciągania przyczep z rajdówkami itp lekkie prace :D

Śro, 27.09.2006, 19:43

Eh.. no właśnie mogli by tam dac cos specialnego!! :)

Śro, 27.09.2006, 23:34

najbardziej podobała mi się pierwsza generacja Actrosa :>

Czw, 28.09.2006, 8:18

jak bym powiedział ze mi się nie podoba to bym skłamał xD ten ostatni concept jest spox :twisted:

Sob, 30.09.2006, 10:39

No porostu sÄ… fajne!! :)

Sob, 30.09.2006, 19:55

niezły concept felgi chromowane ale to w concepcie :twisted: czy dobrze widze na concepcie napis V9?? na przodzie??

Nie, 01.10.2006, 7:48

johnus napisał(a):czy dobrze widze na concepcie napis V9?


V8 jest na bank.

V9?? :lol: to bylby szok ;-)

Nie, 01.10.2006, 8:36

Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym

Nie, 01.10.2006, 9:21

Jakos wczesniej lubilem Actrosa ale teraz nie zachwyca mnie (jak zaden Mercedes) jestem na niego obojetny. Zdecydowanie wole cos z tej trojcy: MAN Scania lub Volvo - nic poza tym

Do 2000 rku Actros był moim ulubinym Truckiem ale we wrześniu 2000 sąsiad dostał Scanie T.Teraz Actros jest spoko ale wole Scanie,Volvo,Iveco

Nie, 01.10.2006, 16:32

No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? :wink: :)

Nie, 01.10.2006, 17:12

Chyba to światło pada tak i jest refleks i wygląda jak biały(dziewiatka) 8)

Nie, 01.10.2006, 18:06

No nie wiem!!??>>>>>>>>>>........ :wink:

Nie, 01.10.2006, 18:24

to concept w końcu :D więc nic nie wiadomo :D a jesli chodzi o black edition to chyba RicÖ wszystkie wykupiło :twisted:

Nie, 01.10.2006, 18:25

johnus napisał(a):RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o

:?:

Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.

Nie, 01.10.2006, 18:35

kenji napisał(a):
johnus napisał(a):RicĂ– wszystkie wykupiĹ‚o

:?:

Z tego co wiem majÄ… tylko jeden model.


No właśnie!! :)

Nie, 01.10.2006, 20:02

hehe na 5 zdjęc modelu 3 są RicO :P o to mi chodziło

Pon, 02.10.2006, 15:47

Globetrotter napisał(a):No ja teĹĽ tam widze napis V9!!?? :wink: :)

A wyobrażasz sobie silnik V9 :wink: Ja osobiśnie nie... :lol: Chociaż ciekawe jak by chodził...
Wyślij odpowiedź