Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 25.09.2006, 14:43
Nowe lekkie ciężarówki z Volvo Truck.
Czy one czasem nie sÄ… spokrewnione z Renault Midlum, bardzo podobne kabinki
FL 240
FE 340
(C)http://lkw-infos.net/
Wto, 26.09.2006, 14:15
Seria FE to nowa seria, nie było jej w ofercie Volvo do tej pory. Widać, że będzie ta seria pełniła rolę pojazdów komunalnych, miejskich...
Wto, 26.09.2006, 17:50
fajne.. taka lekka seria..przydadza sie na rynku... tymbardziej iz volvo to renoma
Wto, 26.09.2006, 18:57
No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!
Wto, 26.09.2006, 19:16
Globetrotter napisał(a):No fajne sÄ… ale ostatnio czytaĹ‚em w Trailerze ĹĽe sÄ… tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!
A Volvo przecieĹĽ chyba nalezy do VW ??
Kurde aż mi się nie chce wierzyć że Niemiecka bądź tam Szwecka firma wykipiła Amerykańską legende
Wto, 26.09.2006, 19:25
No nie wiem, ale tak słyszałem i widziałem zdjęcie na którym było
Renault,Volvo i jakis Mack!!
Wto, 26.09.2006, 21:44
Szwedzka... poza tym 3/4 samochodów w rzeczywistości jest.. innej firmy:] a VOLVO akurat to niewielka szkoda bo jest to doskonała firma która moze przyczyni się do powrotu wielkich cięzarówek w USA ponieważ uwaga!! teraz mniej chętnie irmy kupują wielkie trucki Ken'y czy Mack'i właśnie tylko te @$%*^& z silnikiem pod kabiną

poniewaĹĽ mniej palÄ… itp.
Śro, 27.09.2006, 13:28
johnus napisał(a):jeszcze jedno: zdjÄ™cie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji
Moze i nie oznacza - ale z tego co wiem to Mack nalezy w jakies czesci (mniejszej lub wiekszej) do Renaulta. Tak jak Fraightliner (i wszystkie marki zalezne od niego, min. American LaFrance) nalezy do Daimler-Benza w 100 %.
Śro, 27.09.2006, 15:15
hehe tak sobie tylko zażartowałem widziałeś na końcu :

to było w ramach żartu
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.