Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Volvo FL i FE

Pon, 25.09.2006, 14:43

Nowe lekkie ciężarówki z Volvo Truck.
Czy one czasem nie sÄ… spokrewnione z Renault Midlum, bardzo podobne kabinki

FL 240
Image
Image
Image

FE 340
Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.net/

Wto, 26.09.2006, 14:15

Seria FE to nowa seria, nie było jej w ofercie Volvo do tej pory. Widać, że będzie ta seria pełniła rolę pojazdów komunalnych, miejskich...

Wto, 26.09.2006, 17:50

fajne.. taka lekka seria..przydadza sie na rynku... tymbardziej iz volvo to renoma

Wto, 26.09.2006, 18:57

No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!

Wto, 26.09.2006, 19:16

Globetrotter napisał(a):No fajne sÄ… ale ostatnio czytaĹ‚em w Trailerze ĹĽe sÄ… tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!


A Volvo przecieĹĽ chyba nalezy do VW ??

Kurde aż mi się nie chce wierzyć że Niemiecka bądź tam Szwecka firma wykipiła Amerykańską legende :(

Wto, 26.09.2006, 19:25

No nie wiem, ale tak słyszałem i widziałem zdjęcie na którym było
Renault,Volvo i jakis Mack!!

Wto, 26.09.2006, 21:44

Szwedzka... poza tym 3/4 samochodów w rzeczywistości jest.. innej firmy:] a VOLVO akurat to niewielka szkoda bo jest to doskonała firma która moze przyczyni się do powrotu wielkich cięzarówek w USA ponieważ uwaga!! teraz mniej chętnie irmy kupują wielkie trucki Ken'y czy Mack'i właśnie tylko te @$%*^& z silnikiem pod kabiną :/ :/ ponieważ mniej palą itp.

Wto, 26.09.2006, 21:47

firmy* i jest to poprostu dostawczy samochód i tyle a nie jakiśtam komunał czy coś specjalnie... jeszcze jedno: zdjęcie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji :lol: :lol: :twisted: :twisted: :mryellow: :mryellow:

Śro, 27.09.2006, 13:28

johnus napisał(a):jeszcze jedno: zdjÄ™cie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji


Moze i nie oznacza - ale z tego co wiem to Mack nalezy w jakies czesci (mniejszej lub wiekszej) do Renaulta. Tak jak Fraightliner (i wszystkie marki zalezne od niego, min. American LaFrance) nalezy do Daimler-Benza w 100 %.

Śro, 27.09.2006, 15:15

hehe tak sobie tylko zażartowałem widziałeś na końcu : :twisted: to było w ramach żartu :P
Wyślij odpowiedź