Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 25.09.2006, 14:18
Wyspecjalizowana wieloosiowa ciężarówka zbudowana na bazie Mercedesa przez Paul Neutzfahrzeuge (tą firme już kiedyś prezentowałem)
Prezentacja na IAA 2006
(C)http://lkw-infos.net/
Ostatnio edytowany przez
ixxos, Nie, 18.03.2007, 19:38, edytowano w sumie 1 raz
Pon, 25.09.2006, 14:55
No

Jest interesujÄ…cy
Pon, 25.09.2006, 14:55
piekna maszyna... piekna...oczywiscie kola podnoszone
Pon, 25.09.2006, 19:38
juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego

i to mi sÄ™ podoba
Pon, 25.09.2006, 20:10
johnus napisał(a):juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego

i to mi sÄ™ podoba

tak to chyba gł zastosowania - drabiny strażackie, podnośniki koszowe i pompy do betonu
- takie długachne ciężarówy w terenie raczej kiepsko się sprawują
Wto, 26.09.2006, 18:57
Zgadzam się w pełni - takie kolosy się źle w terenie by sprawowały.
A wie ktoĹ› jaki tam jest silniczek ?? Seryjny MB jakiĹ› ??
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.