Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 25.09.2006, 14:45
male byle co.. doslownie japonczyk... ja potrzebuje wiekszych bryk..

:P
Pon, 25.09.2006, 19:00
witek11 napisał(a):doslownie japonczyk
szkoda tylko ze upodabnia siÄ™ do europejskich brzydactw (lampy

) ... nie jest jednak Ĺşle - maszyna jest nadal rozpoznawalna
Pon, 25.09.2006, 19:32
Racja lampy lipne sa a wogĂłle Misiuwisi

bardzo dobry i mało awaryjny... a to czasem nie do dostawczych temat??
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.