Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Mitsubishi-Fuso Super Great

Pon, 25.09.2006, 14:03

Ciężarówka została zaprezentowana na IAA 2006 w Hanowerze - czyżby Mitsubishi planowało atak wagi ciężkiej na Europe :roll: :wink:
-przypome że dotychaczas ta ciężarówka była sprzedawana wyłącznie na azjatyckim Dalekim Wschodzie - gł w Japonii

Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.net/

Pon, 25.09.2006, 14:48

szczerze? watpie aby sie przyjela.. moze fajnie wyglada..ale liczy sie doswiadczenie.. frimy stawiaja na marki ktore maja ladny udzial w ciezarowkach.. firmy te wiedza iz ta ciezarowka sie nie psuje itd.. chociaz slyszalem ze japonce malo sie psuja wiec kto wie?z profilu widze ze malo miejsca w kabince...

Pon, 25.09.2006, 17:11

witek11 napisał(a):ale liczy sie doswiadczenie.



hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane :>:>>:>:>:>:>

Pon, 25.09.2006, 17:17

ZwierZ napisał(a):
witek11 napisał(a):ale liczy sie doswiadczenie.



hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane :>:>>:>:>:>:>

no wlasnie! europejskie firmy przewozowe ich nie znaja!!

Pon, 25.09.2006, 18:46

cieszy mnie fakt, że jak na współczesną ciężarówkę ma sporą ilość chromów :twisted: Jest delikatna z wyglądu jednak ma ciekawy charakter. Czuć w niej nutkę oldskulowości ...

Pon, 25.09.2006, 19:41

podoba mi sie i mitsubishi mało awaryjne jest a robili wcześniej ciężarówki pod siodło?? bo nie widziałem jeszcze

Pon, 25.09.2006, 19:53

Wygląda jak chińska zabawka z kiosku - stokroć w tej klasie odpowiada mi Atego, bądź CF.

Pon, 25.09.2006, 20:06

Bo Japończyki- Truckerzy też lubią chrom, podobnie jak Amerykanie
a jak zaczną tunnigować te swoje ciężarówy :roll: to bez opamiętania - już kilka było takich fotek -kosmosów

Wto, 26.09.2006, 19:01

Ja pierwszy raz widzę ciężarówkę Mitsubishi :shock: A inne japońskie firmy też mają w swojej ofercie ciężarówki ??

Wto, 26.09.2006, 19:05

wyglÄ…da dobrze jedyne co mnie gryzie to ta dodatkowa szybka w drzwiach.

Wto, 26.09.2006, 19:07

Ursus napisał(a):A inne japoĹ„skie firmy teĹĽ majÄ… w swojej ofercie ciężarĂłwki ?


Toyota ma na pewno.

Śro, 27.09.2006, 7:02

oczywiście że tak

Toyota (lekkie) + Hino (marka Toyoty) ciężkie do kilkudziesięciu ton -takze autobusy
Nissan -zarówno lekkie i te najcięższe
Izusu -pełna gama modeli, w USA sprzedawane pod markami GMC
Mazda - lekkie do kilku ton, kooperacja z innymi producentami i sprzedawane jako Mazda

Śro, 27.09.2006, 19:31

Takie sobie.... nie powiem ze mi sie podoba alle nie jest złe...smieszne!! :P
Wyślij odpowiedź