Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 25.09.2006, 14:48
szczerze? watpie aby sie przyjela.. moze fajnie wyglada..ale liczy sie doswiadczenie.. frimy stawiaja na marki ktore maja ladny udzial w ciezarowkach.. firmy te wiedza iz ta ciezarowka sie nie psuje itd.. chociaz slyszalem ze japonce malo sie psuja wiec kto wie?z profilu widze ze malo miejsca w kabince...
Pon, 25.09.2006, 17:11
witek11 napisał(a):ale liczy sie doswiadczenie.
hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane

:>>:>:>:>:>
Pon, 25.09.2006, 17:17
ZwierZ napisał(a):witek11 napisał(a):ale liczy sie doswiadczenie.
hmmm
przecież Mitsubishi-Fuso od dawna produkuje ciężarówki tylko w europie nie są znane

:>>:>:>:>:>
no wlasnie! europejskie firmy przewozowe ich nie znaja!!
Pon, 25.09.2006, 18:46
cieszy mnie fakt, że jak na współczesną ciężarówkę ma sporą ilość chromów

Jest delikatna z wyglądu jednak ma ciekawy charakter. Czuć w niej nutkę oldskulowości ...
Pon, 25.09.2006, 19:41
podoba mi sie i mitsubishi mało awaryjne jest a robili wcześniej ciężarówki pod siodło?? bo nie widziałem jeszcze
Pon, 25.09.2006, 19:53
Wygląda jak chińska zabawka z kiosku - stokroć w tej klasie odpowiada mi Atego, bądź CF.
Pon, 25.09.2006, 20:06
Bo Japończyki- Truckerzy też lubią chrom, podobnie jak Amerykanie
a jak zaczną tunnigować te swoje ciężarówy

to bez opamiętania - już kilka było takich fotek -kosmosów
Wto, 26.09.2006, 19:01
Ja pierwszy raz widzę ciężarówkę Mitsubishi

A inne japońskie firmy też mają w swojej ofercie ciężarówki ??
Wto, 26.09.2006, 19:05
wyglÄ…da dobrze jedyne co mnie gryzie to ta dodatkowa szybka w drzwiach.
Wto, 26.09.2006, 19:07
Ursus napisał(a):A inne japoĹ„skie firmy teĹĽ majÄ… w swojej ofercie ciężarĂłwki ?
Toyota ma na pewno.
Śro, 27.09.2006, 7:02
oczywiście że tak
Toyota (lekkie) + Hino (marka Toyoty) ciężkie do kilkudziesięciu ton -takze autobusy
Nissan -zarówno lekkie i te najcięższe
Izusu -pełna gama modeli, w USA sprzedawane pod markami GMC
Mazda - lekkie do kilku ton, kooperacja z innymi producentami i sprzedawane jako Mazda
Śro, 27.09.2006, 19:31
Takie sobie.... nie powiem ze mi sie podoba alle nie jest złe...smieszne!!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.