Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 13.09.2006, 20:16
Widac że jest tam mieszanina Amerykańskich i Europejskich trucków, ale wszystkie są w miare nowe( no prawie wszystkie) moim zdaniem poziom podobny do tego który jest w polsce.
Śro, 13.09.2006, 20:23
No, no nie jest tak tragicznie jak sobie wyobrażałem
Śro, 13.09.2006, 20:47
macie racje.... jak na tamte warunki myslalem ze bedzie zupelnie inaczej..a tu popatrz many,volvo (nawet w nowej kascie).amerykany..nie jest tak zle
Ostatnio edytowany przez
witek11, Śro, 13.09.2006, 20:52, edytowano w sumie 1 raz
Śro, 13.09.2006, 20:49
DuĹĽo VOLVO ale MACK-i wymiatajÄ…
Czw, 14.09.2006, 19:13
Mi również najbardziej spodobały się MACKi (najbardziej ten stary czerwony). I tak samo jak poprzednikom - wydawało mi się, że w Iranie transport innymi się ciężarówkami odbywa. Chociaż może te pokazane tutaj to te lepsze, a ogólnie widać jakieś inne
Nie, 17.09.2006, 18:44
CoĹ› podobnego no super wyglÄ…dajÄ…

ale nie spodziewałem się firmy tej tam... gdzieś
Nie, 17.09.2006, 18:49
No a jednak!!
Nie, 17.09.2006, 18:58
prawda

to niemiecka firma jest nawet często w naszym kraju jeżdżą i mają też zółte naczepy(plandeki)
Nie, 17.09.2006, 19:03
po takich wertepach jakie widac powyzej powinny zapuszczac sie ciagniki conajmniej 3 osiowe.... ale te tez niezle daja sobie rade...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.