Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Transport w Iranie

Śro, 13.09.2006, 18:39

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


lkw-infos.net

Śro, 13.09.2006, 20:16

Widac że jest tam mieszanina Amerykańskich i Europejskich trucków, ale wszystkie są w miare nowe( no prawie wszystkie) moim zdaniem poziom podobny do tego który jest w polsce.

Śro, 13.09.2006, 20:23

No, no nie jest tak tragicznie jak sobie wyobrażałem

Śro, 13.09.2006, 20:47

macie racje.... jak na tamte warunki myslalem ze bedzie zupelnie inaczej..a tu popatrz many,volvo (nawet w nowej kascie).amerykany..nie jest tak zle
Ostatnio edytowany przez witek11, Śro, 13.09.2006, 20:52, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 13.09.2006, 20:49

DuĹĽo VOLVO ale MACK-i wymiatajÄ…

Czw, 14.09.2006, 19:13

Mi również najbardziej spodobały się MACKi (najbardziej ten stary czerwony). I tak samo jak poprzednikom - wydawało mi się, że w Iranie transport innymi się ciężarówkami odbywa. Chociaż może te pokazane tutaj to te lepsze, a ogólnie widać jakieś inne ;)

Nie, 17.09.2006, 14:54

A to jest Willi Betz w.... gdzieĹ› tam ale fajnie wyglÄ…da!!
Image
Image
Image

Nie, 17.09.2006, 18:44

Coś podobnego no super wyglądają 8) ale nie spodziewałem się firmy tej tam... gdzieś 8)

Nie, 17.09.2006, 18:49

No a jednak!!

Nie, 17.09.2006, 18:58

prawda :wink: to niemiecka firma jest nawet często w naszym kraju jeżdżą i mają też zółte naczepy(plandeki)

Nie, 17.09.2006, 19:03

po takich wertepach jakie widac powyzej powinny zapuszczac sie ciagniki conajmniej 3 osiowe.... ale te tez niezle daja sobie rade... :twisted: :twisted:
Wyślij odpowiedź