Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 13.09.2006, 18:42
wszystko co ma choc 1 % udzialu MANa jest wypasione.... trudno sie nie domyslac co napisze.... wypasiony woz!!! chce takiego!!!!!!
Śro, 13.09.2006, 20:12
Wyglada świetnie, jest jak brat bliźniak MANa ale nie ma się czemu dziwić.
A tak na marginesie to Steyr to z jakiego kraju pochodzi ??
Śro, 13.09.2006, 20:19
Austria (chyba) i tylko chyba juĹĽ tylko tam pod tÄ… markÄ… jest sprzedawany
MoĹĽe kiedyĹ› doczekamy siÄ™ takich StarĂłw
Ten na ostaniej fotce fajnie wymalowany
Śro, 13.09.2006, 20:21
O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe
Czw, 14.09.2006, 10:34
Grzyws napisał(a):O ile mnie pamieć nie myli to Star rĂłwnieĹĽ jest pod skrzydĹ‚ami Mana wiÄ™c wszystko jest moĹĽliwe

Nie ma co się łudzić.
Man robił Stara na bazie swojej poprzedniej lekkiej cężarówki (chyba L2000), najpierw w Polsce potem jednak przeniesiono produkcję do Austrii, gdzie w ostatniej fazie na lini dodawane było kilka detali charakterystycznych dla marek: Star, Steyr, Man.
Potem pokzano nowy model i zaniechano oferowanie go jako Star.
I nie wiadomo czy kiedyĹ› Man powrĂłci do marki Star

:/
Czw, 14.09.2006, 19:11
A moim zdaniem brzydkie. Nie podoba mi się połączenie kabiny Mana z tradycyjną atrapką Steyr'a.
A co ddo Steyr'a to oczywiście w Austrii się narodziły
Czw, 14.09.2006, 19:38
a mi sie to podoba... nie przeszkadza mi to... fajne sa
Pią, 15.09.2006, 18:49
Ztego co ja wiem to samochody sywilne pod marka star juz niebedÄ… sprzedawane tylko dla wojska bedÄ… stary a co do steyra to on produkowal kabiny dla manĂłw l2000
Sob, 16.09.2006, 10:04
Lubie Steyr'y zawsze lubilem i wyglada bardzo fajnie bo to ze to w zasadzie MAN to mi nie przeszkadza. Na ostatniej fotce jest roznica miedzy tymi nowymi a tym starym troche w tyle (chodzi o wielkosc)
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.