Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Steyr STA

Śro, 13.09.2006, 18:12

Czyli licencyjny MAN TG-A.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

lkw-infos.net

Śro, 13.09.2006, 18:42

wszystko co ma choc 1 % udzialu MANa jest wypasione.... trudno sie nie domyslac co napisze.... wypasiony woz!!! chce takiego!!!!!!

Śro, 13.09.2006, 20:12

Wyglada świetnie, jest jak brat bliźniak MANa ale nie ma się czemu dziwić.

A tak na marginesie to Steyr to z jakiego kraju pochodzi ??

Śro, 13.09.2006, 20:19

Austria (chyba) i tylko chyba juĹĽ tylko tam pod tÄ… markÄ… jest sprzedawany

MoĹĽe kiedyĹ› doczekamy siÄ™ takich StarĂłw :> :twisted:

Ten na ostaniej fotce fajnie wymalowany 8)

Śro, 13.09.2006, 20:21

O ile mnie pamieć nie myli to Star również jest pod skrzydłami Mana więc wszystko jest możliwe ;)

Czw, 14.09.2006, 10:34

Grzyws napisał(a):O ile mnie pamieć nie myli to Star rĂłwnieĹĽ jest pod skrzydĹ‚ami Mana wiÄ™c wszystko jest moĹĽliwe ;)


Nie ma co się łudzić.
Man robił Stara na bazie swojej poprzedniej lekkiej cężarówki (chyba L2000), najpierw w Polsce potem jednak przeniesiono produkcję do Austrii, gdzie w ostatniej fazie na lini dodawane było kilka detali charakterystycznych dla marek: Star, Steyr, Man.
Potem pokzano nowy model i zaniechano oferowanie go jako Star.
I nie wiadomo czy kiedyĹ› Man powrĂłci do marki Star :/:/

Czw, 14.09.2006, 19:11

A moim zdaniem brzydkie. Nie podoba mi się połączenie kabiny Mana z tradycyjną atrapką Steyr'a.
A co ddo Steyr'a to oczywiście w Austrii się narodziły ;)

Czw, 14.09.2006, 19:38

a mi sie to podoba... nie przeszkadza mi to... fajne sa

Pią, 15.09.2006, 18:49

Ztego co ja wiem to samochody sywilne pod marka star juz niebedÄ… sprzedawane tylko dla wojska bedÄ… stary a co do steyra to on produkowal kabiny dla manĂłw l2000

Sob, 16.09.2006, 10:04

Lubie Steyr'y zawsze lubilem i wyglada bardzo fajnie bo to ze to w zasadzie MAN to mi nie przeszkadza. Na ostatniej fotce jest roznica miedzy tymi nowymi a tym starym troche w tyle (chodzi o wielkosc)
Wyślij odpowiedź