Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 13.09.2006, 18:44
3 fota... respect!!!wykorzystywano je rowniez jako ciagniki balastowe.. nice
fajna bryka... troszke kanciasta ale jak na tamte czasy.... super
Sob, 16.09.2006, 20:10
To jest to!! A ile te bryki wytrzymały!!
Pon, 18.12.2006, 8:43
Klasyka!!

W Grecji dalej te ciągniki sa widoczne na ulicach, i jest ich całkiem sporo. Nie wiem jak jest w innych krajach ale myśle ze tez mozna je spotkac.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.