Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 06.09.2006, 17:25
male troszke jak na wozy strazackie..... przeznaczone pewnie jako pomocnicze bryczki
Nie, 10.09.2006, 14:44
witek11 napisał(a):male troszke jak na wozy strazackie..... przeznaczone pewnie jako pomocnicze bryczki
Zgadzam sie, ale nie sÄ… najciekawsze!!
Wto, 12.09.2006, 5:32
Bo to są wozy strażackie - mieszczuchy, jak własnie piszecie wszędzie wjedzie a myśle, że conajmiej 10 ton ładowności każdy z nich ma.
U Nas, w Polsce też popularne są takie mniejsze gabarytowo np na bazie Iveco Daily i innych niedużych ciężarówek
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.