Wto, 29.08.2006, 20:57
Ursus napisał(a):To jak tania to czemu w Polsce jej nie ma![]()
Wto, 29.08.2006, 21:56
Śro, 30.08.2006, 6:22



Śro, 30.08.2006, 7:18
Śro, 30.08.2006, 8:46
Śro, 30.08.2006, 8:56
kenji napisał(a):Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarĂłwki
Śro, 30.08.2006, 10:58
Śro, 30.08.2006, 11:27
Śro, 30.08.2006, 11:55
Wto, 12.09.2006, 17:14