Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Pon, 29.05.2006, 19:45
I mamy piekne porĂłwnanie RolnikĂłw(FarmerĂłw) w Ameryce i Polsce.
Tam zamiast Ursusa mają wilekie Ciezarówki. Ehh szkoda gadać jesteśmy sto lat za Murzynami
Pon, 29.05.2006, 19:53
Grzyws napisał(a):Tam zamiast Ursusa majÄ… wilekie CiezarĂłwki.
hehe
Tam na takie odległości to muszą być ciężarówki -
wyobraź sobie dojazd ciągnikiem np. Ursus do najbliższych magazynów, tak oddalonych jak u nas odległość do sąsiedniego województwa
wieki by to trwało
Wto, 30.05.2006, 21:31
To jest bardzo dobry pomysl z ta robota na polu. To mi sie podoba
Śro, 31.05.2006, 10:30
nie dość że swietne naczepy to jecze ciągniki (

) nie rolnicze ale siodłowe - piekny zestaw
chciałbym chociaż taki zestaw z ostatniej foty
Sob, 03.06.2006, 13:04
ło! zaje*** naczepy! chcialbym zobaczyc taka jak przejezdza wokol mojej chaty!!!!!! ciekawe jaka maja ladownosc!? usa potrafi...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.