po pierwsze by zmniejszyć naciski na pozostałe osie, i po drugie pomagają w skręcaniu.
Pięknie te ciężarówy wyglądają ale europejskie skrętne osie chyba są lepsze, cięzarówki nie są tak wydłużane - w tych przypadkach prawie 2 metry zmarnowanej przestrzeni - ciekawe czy przyczepy mogą też ciągnąć z tym wózkiem