Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Stahly

Nie, 14.05.2006, 7:22

Znalazłem firme produkują cą te cięzarówy rolnicze
- teraz będą same (błyszczące jeszcze) nowości - dodam że one strasznie mi się podobają

Uwaga duĹĽa galeria :twisted: :twisted: :twisted:
(ale szybko siÄ™ wczytujÄ…)

seria: Pre / Post™
Image
Image
Image
Image
Image
Image

seria: Dry Spreaders
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Liquid Spreaders
Image
Image
Image

seria Air Machines
Image
Image

seria Sludge
5000 Gallon Elimonator
Image
Image

AeroSpread
Image
Image

Image

Peterbilt 4200 Gallon Injection
Image
Image


Image

IHC w/Knight Pro Twin 830
Image

Image

Image

Image

TENDER PACKAGE
ImageImage


Szkoda że takich ciężarówek w Europie nie ma :roll: :roll: :roll: :evil:

producent
http://www.stahly.com

Nie, 14.05.2006, 7:52

http://www.stahly.com/images/products/systems/prepostliquid/sterling1600_6080_sidea_lg.jpg

tu nieĹşle wyglÄ…da.jak monster truck

Nie, 14.05.2006, 8:16

RobiÄ… wraĹĽenie ;-)

Wto, 16.05.2006, 20:02

Barzo fajne maszynki,tylko amerykanie niektĂłre maszyny rolnicze robiÄ… na pokaz tzn te szerokie opony na oprysk

Śro, 17.05.2006, 7:21

e tam to nie jest na pokaz - tylko żeby zmniejszyć nacisk na grunt
- zauważ że takie koła mają dość znaczne opory toczenia a co za tym wzrasta zużycie paliwa, takich rzeczy nie robi się dla zabawy w pojazdach użytkowych

co innego Monster Trucki - które być może właśnie się wywodzą od tych rolniczych ciężarówek (z całą pewnością także od pojazdów budowlanych -dumperów itp)
Zawsze się zastanawiałem skąd u Amerykanów wziął się pomysł na Monster-y i to jest prawdopodobnie odpowiedź

Śro, 17.05.2006, 13:46

ixxos napisał(a):tam to nie jest na pokaz - tylko ĹĽeby zmniejszyć nacisk na grunt


wystarczy że załozona zostanie 2x szersza opona a nacisk na podłoże spadnie dwukrotnie... jest różnica w nacisku 300 kg/cm2 a 150kg/cm2 :>

szczególnie na gruntach grząskich i mokrych ... jak również dla roslinności :>

Śro, 17.05.2006, 15:27

ludzie wstydzilibyście się to pokazywać :/

Śro, 17.05.2006, 16:25

udzie wstydzilibyście się to pokazywać



ale ĹĽe niby o co Tobie chodzi :?: :roll:

Śro, 17.05.2006, 16:26

czolgista55 napisał(a):ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać :/


dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty

Śro, 17.05.2006, 17:29

WyglÄ…dajÄ… poprostu zabĂłjczo :shock:

Śro, 17.05.2006, 19:04

pardon napisał(a):
czolgista55 napisał(a):ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać :/


dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty


np. niedługo ciężarówka będzie orać


czolgista55 nie rób chociaż błędów ... w 1 zdaniu 4 byki :roll:

Czw, 18.05.2006, 14:04

Mnie sie podobają ale wole ciągniki rolnicze niż te ciężarówki

Czw, 18.05.2006, 17:24

czolgista55 napisał(a):np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać


a czy to coś złego - że się tak zapytam :wink:
Jak coś jest dobre, i opłacalne to warto to stosować wszędzie tam gdzie się nadaje
Traktory a szczególnie te wielkie amerykańskie wcale nie są takie optymalne, dlatego coraz częściej stosuje się także różnorodne inne pojazdy

to tylko za komuny -wszędzie we wszystkich dziedzinach były wytyczne, że nawet trawa była odpowiednio koszona i malowana :roll: jak przyjeżdzali dygnitaże

a gospodarka leżała bo była nieopłacalna, i strasznie energochłonna

Sob, 03.06.2006, 13:10

fajna tylko ma zbyt szerokie ogumienie... bedzie mocno niszczyc zboza lub cokolwiek co rosnie na tym polu na ktorym jedzie...

Wto, 27.06.2006, 20:04

Po co komu teraz traktory jak teraz takie fajne maszynki robiÄ… :wink: :wink:

Wto, 27.06.2006, 21:02

zwoja dorga ciekawe czy taka kontrukcja jest dopuszczona do ruchu...pewnie jest jesli takie cos produkuja...hm.. na prawde dziwne..u nas w polsce jakby miski takie cos na autostradzie zobaczyli to by sie za krzakami pochowali zeby ich widac nie bylo...hehe

Śro, 28.06.2006, 10:20

Karol boro
No traktory tez sÄ… potrzebne ;)

Śro, 28.06.2006, 15:47

no potrzebne ale gdyby wprowadzili takie coś na nasz rynek to kto chciał by traktor odrazu taki sprzęcik i jazda :wink: :wink:

Śro, 28.06.2006, 17:10

czolgista55 napisał(a):np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać


Słuchaj kiedyś to nawet Willys'y i Land Rover'y służyły farmerom do lekkiej (i nie tylko) orki. Ten drugi miał nawet wałek przekaźnika mocy :)

Pią, 30.06.2006, 10:32

nie wiem w ogóle o co Ci chopie chodzi - ciężarówki za chcwile będąlatać i też powież to latać mogą tylko samoloty :? :? pomyśl troche , czasy sie zmieniają :D
Wyślij odpowiedź