Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Czw, 11.05.2006, 20:51
widzicie jak tam dbaja o rolnika?? a u nas bieda lub po prostu nie ma kapuchy...
Czw, 11.05.2006, 21:18
witek11 napisał(a):widzicie jak tam dbaja o rolnika??
A co te maszyny za darmoche im dawajÄ…??
Pią, 12.05.2006, 15:57
kupuj dalej hamburgery w mCdonaldzie to nie takich sprzetĂłw siÄ™ jankesi dorobiÄ… na tobie
Pon, 22.05.2006, 11:16
Nie sÄ…dze ĹĽeby w Polsce cos takiego wprowadzili w najbliĹĽszym czasie

a szkoda bo sprzęsty naprawde świetne
Pią, 02.06.2006, 13:29
nastepna krytyka

kolego ixxos: wywrotka do przewozu zwierzÄ…t? tego jeszcze nie grali!!

coĹ› tu jest nie tak

hehehe
Pią, 02.06.2006, 15:36
ixxos napisał(a):wywrotki, skrzyniĂłwki, do przewozu zwierzÄ…t- np koni
wywrotka do przewozu zwierzÄ…t?
w zdaniu ixxosa jest przecinek... on wymienia, a nie mówi, że to wywrotka do przewozu zwierząt... czepianie się na siłę
Sob, 03.06.2006, 12:53
fajne rozwiazanie..szybkie jesli pole jest oddalone o kilkadziesiat km od farmy.. ale widze pewien problem... jesli bedzie mokro i miekko na polu to taki samochod nie pojedzie.... trzeba czekac...traktor ma mozliwosc blizniakow..wjedzie wszedzie... a taki sprzet juz niee
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.