Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

IHC 9400 Eagle + Nomar

Pią, 14.04.2006, 8:28

Image

Image

Image

i info po angielsku:

1998 IHC 9400 Eagle, 2001 30 ton Nomar, 60” sleeper, 12.7 Detroit, 470 hp, 9 speed overdrive, air ride suspension, 490,000 miles, 6 aluminum wheels, front tires 70%, rears 50%,

2001 Nomar 2530 T-HDU, 30 ton wrecker, bus bars, 40” tunnel box, front hyd. Outriggers, forks, risers, 5th wheel attachment, corded remote, strobe light bar, side pull d-rings, chains and attachments, 305 wheelbase.

Pią, 14.04.2006, 8:54

świetna maszyna :D

PS. ciężarówki dajemy na dział ciężarówki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane) :lol:

Pią, 14.04.2006, 9:10

ixxos napisał(a):PS. ciężarĂłwki dajemy na dziaĹ‚ ciężarĂłwki (nawet te najbardzie wyspecjalizowane)


oki... własnie miałem dylemat gdzie to umieścic

Pią, 14.04.2006, 11:59

rozumiem że to pomoc drogowa :? :? a czy to holuje ciężarówki czy mniejsze pojazdy też ??

Czw, 21.12.2006, 14:25

Bardzo ładnie wyglada, tylko po co taki duzy sleeper ?? :?

Czw, 21.12.2006, 14:28

Konradek napisał(a):tylko po co taki duzy sleeper ??


Żeby zabierac dużo przydrożnych pań :D ;) :twisted:


Co do ciężarówki to jest na prawde ogromna jak na auto holownicze.

Czw, 21.12.2006, 19:41

Konradek napisał(a):tylko po co taki duzy sleeper ??


Pewnie tam nie tylko spanko jest, ale też jakaś narzędziownia przydatna ;)

Rozstaw osi ma konkretny, nie powiem :twisted:

Czw, 21.12.2006, 20:58

Ice Ooo! Moze tak być, nie pomyślałem o tym:)

Pią, 22.12.2006, 15:13

Strasznie długa jest, ale fajna :D

Pią, 22.12.2006, 18:35

a mi siÄ™ wydaje, ĹĽe poprostu jak jakiejĹ› firmie padnie (wypadek, duĹĽe uszkodzenia itp) truczek gdzieĹ› w trasie
--to tym go ściągają nawet z drugiego końca Stanów :>

więc i sypialka w takim przypadku jest jak najbardziej na miejscu
Wyślij odpowiedź