Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 12.04.2006, 6:32
Bardzo lubie amerykańskie ciężarówki. Ta też jest świetna tylko szkoda że ma taką ,,małą,, moc przydałoby się jakieś 400 KM
Śro, 12.04.2006, 7:13
to jest lekka ciężarówka, więc po co więcej
Śro, 12.04.2006, 7:25
ixxos napisał(a):to jest lekka ciężarĂłwka, wiÄ™c po co wiÄ™cej

dokładnie... pozatym jankesi oprócz F800 mają jeszcze inne wozy których moc jest ..... ze tak powiem "ciut większa"

ale o tym kiedy indziej
Czw, 13.04.2006, 10:32
pardon napisał(a):PoniĹĽej pojazd do ktorego od dawna mam sentyment
a dlaczego ??
Czw, 13.04.2006, 10:33
kenji napisał(a):a dlaczego ??
sÄ… pewne modele ktĂłre wyjÄ…tkowo wpadajÄ… w oko
Czw, 13.04.2006, 10:47
hm... jesli chodzi o u-es-ańczyki to podobaja mi sie trucki pokroju Volvo NH12 czy Ford 9000...
Czw, 13.04.2006, 11:02
to jak masz jakieś ciekawe foty to załóż new topic... chętnie coś dodam
Czw, 13.04.2006, 11:25
Też mi się ten model podoba. Kabina ze zwykłego f150, ale ładnie się komponuje z resztą.
Sobie takiego sprowadzÄ™
Czw, 13.04.2006, 16:10
Szakall69 napisał(a): cos nie wydaje mi sie ĹĽeby 150 miaĹ‚ taki wielki Ĺ‚eb
Ale sama kabina, tam gdzie siÄ™ siedzi - ona jest z f150
Śro, 26.04.2006, 9:48
na tym samochodzie można zamonotować dowlny sprzęt.
Śro, 26.04.2006, 11:38
czolgista55 napisał(a):OPCIACH
.ort
Wto, 27.06.2006, 16:27
skoro odkopano temat to sie wypowiem... dlaczego bys tym nie chcial jezdzic??? wypadl bys taka na droge ,samochody by ci zjezdzaly jak karetkom!taki sprzet budzi respect! szczegolnie te podwojne tylne kola... potega maszyna...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.