Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Ford F800 ('95)

Śro, 12.04.2006, 6:12

Witam. PoniĹĽej pojazd do ktorego od dawna mam sentyment: Ford F800 (tu z roku 95) - silnik diesla 190 / 210 PS

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Śro, 12.04.2006, 6:32

Bardzo lubie amerykańskie ciężarówki. Ta też jest świetna tylko szkoda że ma taką ,,małą,, moc przydałoby się jakieś 400 KM :wink:

Śro, 12.04.2006, 7:13

to jest lekka ciężarówka, więc po co więcej :wink:

Śro, 12.04.2006, 7:25

ixxos napisał(a):to jest lekka ciężarĂłwka, wiÄ™c po co wiÄ™cej :wink:


dokładnie... pozatym jankesi oprócz F800 mają jeszcze inne wozy których moc jest ..... ze tak powiem "ciut większa" :wink: ale o tym kiedy indziej :wink:

Czw, 13.04.2006, 10:32

pardon napisał(a):PoniĹĽej pojazd do ktorego od dawna mam sentyment


a dlaczego ?? ;-)

Czw, 13.04.2006, 10:33

kenji napisał(a):a dlaczego ??


sÄ… pewne modele ktĂłre wyjÄ…tkowo wpadajÄ… w oko

Czw, 13.04.2006, 10:47

hm... jesli chodzi o u-es-ańczyki to podobaja mi sie trucki pokroju Volvo NH12 czy Ford 9000... ;-)

Czw, 13.04.2006, 11:02

to jak masz jakieś ciekawe foty to załóż new topic... chętnie coś dodam

Czw, 13.04.2006, 11:25

Też mi się ten model podoba. Kabina ze zwykłego f150, ale ładnie się komponuje z resztą.
Sobie takiego sprowadzÄ™ :>

Czw, 13.04.2006, 15:08

Cichy Asasyn napisał(a): Kabina ze zwykĹ‚ego f150

:? :? cos nie wydaje mi sie żeby 150 miał taki wielki łeb :D :D

Czw, 13.04.2006, 16:10

Szakall69 napisał(a): cos nie wydaje mi sie ĹĽeby 150 miaĹ‚ taki wielki Ĺ‚eb

Ale sama kabina, tam gdzie siÄ™ siedzi - ona jest z f150

Śro, 26.04.2006, 9:48

na tym samochodzie można zamonotować dowlny sprzęt.

Śro, 26.04.2006, 11:33

jak bym go miał to bym się nie pokazywał OPCIACH!!
:lol: :lol: :mryellow: :mryellow: :!:

Śro, 26.04.2006, 11:38

czolgista55 napisał(a):OPCIACH


.ort

Wto, 27.06.2006, 14:33

Ja osobiście taką ciężarówką bym nie chciał jeździ :!: :!: :wink:

Wto, 27.06.2006, 16:27

Karol boro napisał(a):Ja osobiĹ›cie takÄ… ciężarĂłwkÄ… bym nie chciaĹ‚ jeĹşdzi :!: :!: :wink:

skoro odkopano temat to sie wypowiem... dlaczego bys tym nie chcial jezdzic??? wypadl bys taka na droge ,samochody by ci zjezdzaly jak karetkom!taki sprzet budzi respect! szczegolnie te podwojne tylne kola... potega maszyna...

Wto, 27.06.2006, 19:30

no ja wiem żę potęrzna maszyna ale w poruwnaniu do naszych ciężarówek np.volvo to jest różnica nie :?: :?: 8) 8)
Wyślij odpowiedź