Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

"Tiry" z Nowej Zelandii

Czw, 16.03.2006, 19:34

Najbardziej popularne sÄ… tam zestawy z tzw B-Train czyli z podwĂłjnÄ… naczepÄ… ale zdarzajÄ… siÄ™ teĹĽ takie kolosy - ciÄ…gniki 8x4 :twisted:
Image
Image

Image

źródło: xtrucking.com

Czw, 16.03.2006, 19:45

Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie..

Czw, 16.03.2006, 20:54

Mason napisał(a):AĹĽ strach iść z nimi na czołówkÄ™

Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową :P

Czw, 16.03.2006, 21:03

bronc napisał(a):Nie wiem jak ty.........ale wedĹ‚ug mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwĹ‚aszcza na czołówke z teĹ›ciowÄ…

O wszystkiego w życiu trzeba spróbować ale przyznam że na czołówkę z teściową jeszcze nie poszłem.

Pią, 17.03.2006, 11:56

Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary :wink:

Pią, 17.03.2006, 11:57

... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ...
jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastÄ… takich ulicznych potworĂłw...

film "Black Dog" to dobry film

Pią, 17.03.2006, 18:42

pardon napisał(a):film "Black Dog" to dobry film

owszem mi bardzo sie spodobał :D :D rozumiem że te 2 pierwsze mają obie osie skrętne :?: :?: :> :>

Pią, 24.03.2006, 19:42

Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom.

Sob, 25.03.2006, 21:44

Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik.

Nie, 26.03.2006, 12:42

No z tego co ja wiem to silniczki mają od 600km(te z naczepą i przyczepą) do 1200km(to są te co mają 1 naczepe i 4 przyczepki). Oczywiście zdażają sie ze mają wiecej przyczep:):) Ładowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w środku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiście nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. Szczególnie pięknie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);)

Pon, 17.04.2006, 9:48

ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu

Pon, 17.04.2006, 10:24

Kuter napisał(a):Petebilt 379x

Peterbilt 379x :wink:

Czw, 21.12.2006, 14:24

:shock: Te zestawy robia bardzo duze wraĹĽenie!! Najabrdziej podoba mi sie ten z pierwszej fotki :)

Pią, 22.12.2006, 15:14

Ten drugi mnie najbardziej zszokował :shock:
Wyślij odpowiedź