Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Czw, 16.03.2006, 19:45
Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie..
Czw, 16.03.2006, 20:54
Mason napisał(a):AĹĽ strach iść z nimi na czołówkÄ™
Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową
Czw, 16.03.2006, 21:03
bronc napisał(a):Nie wiem jak ty.........ale wedĹ‚ug mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwĹ‚aszcza na czołówke z teĹ›ciowÄ…
O wszystkiego w życiu trzeba spróbować ale przyznam że na czołówkę z teściową jeszcze nie poszłem.
Pią, 17.03.2006, 11:56
Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary
Pią, 17.03.2006, 11:57
... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ...
jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastÄ… takich ulicznych potworĂłw...
film "Black Dog" to dobry film
Pią, 24.03.2006, 19:42
Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom.
Sob, 25.03.2006, 21:44
Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik.
Nie, 26.03.2006, 12:42
No z tego co ja wiem to silniczki majÄ… od 600km(te z naczepÄ… i przyczepÄ…) do 1200km(to sÄ… te co majÄ… 1 naczepe i 4 przyczepki). OczywiĹ›cie zdaĹĽajÄ… sie ze majÄ… wiecej przyczep:):) Ĺadowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w Ĺ›rodku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiĹ›cie nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. SzczegĂłlnie piÄ™knie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);)
Pon, 17.04.2006, 9:48
ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu
Pon, 17.04.2006, 10:24
Kuter napisał(a):Petebilt 379x
Peterbilt 379x
Czw, 21.12.2006, 14:24

Te zestawy robia bardzo duze wraĹĽenie!! Najabrdziej podoba mi sie ten z pierwszej fotki
Pią, 22.12.2006, 15:14
Ten drugi mnie najbardziej zszokował
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.