Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Betongbil -Skandynawskie "gruszki"

Śro, 22.02.2006, 13:15

Bardzo często tam są używane takie podwozia
2x4+2 o takie:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
piękne zdjęcia trzeba przyznać :D

producent
http://www.msm.se/ -Szwecja


--
inna firma
http://www.liumas.no/ -Norwegia
juĹĽ bardziej typowe podwozia europejskie
8x4
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

z żurawiem - dość dziwne połączenie :roll:
Image

jako nadwozie wymienne
Image
Image

Image
Image
Image





i taką jeszcze przyczepke znalazłem
Image
niewiele niestety widać :roll:
źródło: http://www.olenbetong.no/
Ostatnio edytowany przez ixxos, Wto, 19.12.2006, 16:33, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 22.02.2006, 13:49

ixxos napisał(a):piÄ™kne zdjÄ™cia trzeba przyznać

Jak piękne wozy to i piękne zdjęcia :wink:. Bardzo przypadły mi do gustu te gruchy z pompą [z Norwegii]. Zamówienie takiego cudeńka jest o wiele tańsze niż gruchy i pompy osobno a i wszystko może jeden człowiek obsłużyć.

Śro, 22.02.2006, 16:59

foty świetne ale przyczepka na ostatniej miażdzy :mryellow: :mryellow: pierwsze foty sanajleprze moim zdaniem bez tej rzucającej sie w oczy róry :D :D

Śro, 22.02.2006, 18:09

Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał.

Wto, 19.12.2006, 16:15

nowa porcyjka - aktualizacja
szwedzkich betoniarek

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(C)http://lkw-infos.eu

Wto, 19.12.2006, 16:29

Co to za zdjęcia w pierwszym poście?! :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Auta świetne :wink:

Wto, 19.12.2006, 16:34

zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło :> :twisted:

Wto, 19.12.2006, 17:16

Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d

Wto, 19.12.2006, 18:12

Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada :)

Wto, 19.12.2006, 20:20

Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia.

Czw, 21.12.2006, 18:10

Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna

Śro, 27.12.2006, 13:55

Siemak jestem nowy :wink:

Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc :wink:
Wyślij odpowiedź