Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Śro, 22.02.2006, 13:49
ixxos napisał(a):piÄ™kne zdjÄ™cia trzeba przyznać
Jak piękne wozy to i piękne zdjęcia

. Bardzo przypadły mi do gustu te gruchy z pompą [z Norwegii]. Zamówienie takiego cudeńka jest o wiele tańsze niż gruchy i pompy osobno a i wszystko może jeden człowiek obsłużyć.
Śro, 22.02.2006, 18:09
Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał.
Wto, 19.12.2006, 16:34
zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło
Wto, 19.12.2006, 17:16
Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d
Wto, 19.12.2006, 18:12
Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada
Wto, 19.12.2006, 20:20
Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia.
Czw, 21.12.2006, 18:10
Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna
Śro, 27.12.2006, 13:55
Siemak jestem nowy
Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.